Kawasaki Z900 (2017)

Vlastník Vlašák7
Vloženo 16.10.2017
Aktualizováno 16.10.2017

Super ovladatelná motorka, jednoduchá bez zbytečných sarapatiček, které jenom zvyšují cenu

Motorka koupena od FIRMA:SMRŽ auto - moto (České Budějovice

První dojmy - Moto mi hned sedla a proto jsem nezkoušel už nic jiného. Seděl jsem ještě na S1000 R a na Speedu od Triumpha, ale ten posez mi seděl na Kawě nejvíc. Ani jsem nechtěl zkušební jízdu a udělal jsem dobře. A dále cena je taky super.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny, kdo chce za relativně málo pěnez hodně muziky

Doplňky na motorce - zrcátka, blinkry a držák SPZ Barracuda, závaží do řídítek a brzdové páčky. Na výfuk ještě čekám

Hodně se tady diskutovalo o tom jakou motorku pro začátečníka. Dám k tomu jen svůj komentář. Důležitý jestli to má začátečník v hlavě srovnaný nebo ne. Tzn jinak se bude chovat začátečník na silný motorce ve 21 a jinak jako já v 45. Tzn po cca 2000 km jí můžu bez skrupulí doporučit začátečníkovi. Je to ovladatelný stoj jdoucí za plynem se všemi výhodami a nevýhodami naháče. Jízda se spolujezdcem prakticky není možná, protože sedadlo pro spolujezdce je jen že tam je. Ale jinak bez výhrad.

Pajánek69
Pajánek69 napsal 27.10.17 v 20:49 10b.

Vítej mezi devítkářema

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 16.10.17 v 21:13 10b.