Honda VFR 1200F (2012)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 14.10.2017
Aktualizováno 13.8.2020

Vloženo: 14.08.2018, Uskutečněno: 11.08.2018, Stav tachometru: 32549 km, Zhlédnuto: 71x

TOP BOX Honda 45 L
Na základě nabytých zkušeností z první dovolené na motocyklu jsem pro možnost převozu většího množství zavazadel objednal originální díl zadního kufru od Hondy na 45 L. Původní menší kufr na 35 litrů se již nedodává pro VFR 1200 F. K motocyklu mám již originální zadní nosič. Bylo tak třeba ještě objednat originální kovovou plotnu a vlastní kufr v barvě motocyklu. Vše jsem objednal a byl jsem smířen s tím, že na otevření kufru budu mít další klíč. Vše došlo, plotna, spojový materiál a vlastní kufr, který obsahoval i černou gumovou opěrku pro spolujezdce. Ale nebyl tam zámek, jenom jeho pouzdro.
Z manuálu jsem zjistil, že vlastní zámek je jako extra díl a je nutné ho tedy objednat samostatně. Dle rozkresů díl zámku obsahuje i sadu planžet, které se dají nakombinovat tak, aby pro otočení zámkem mohl být použit originální klíč od motocyklu. Tak jsem zámek objednal.
Po doručení se mi skutečně pomocí vhodné kombinace planžet podařilo sestavit vlastní zámek tak, aby ho bylo možné odemykat klíčem od motocyklu. Zámek jsem namontoval na kufr a vše vyzkoušel. Supr, motocykl je teď vybaven třemi kufry a navíc s možností odemykání pomocí klíče zapalování.
Do uvedeného kufru by se měly údajně vejít dvě přilby. Uvidíme.

Musigo (35) napsal 15.08.2018 v 10:03

Krásný to máš

• Prodej

Dnes jsem prodal své vymazlené VFR, cena byla taková, že jsem to prostě musel udělat.No život jde dál. Tak ať novému majiteli dlouho a dobře slouží, musím přiznat, že to byla opravdu dobrá motorka a bohužel se už takové

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.08.2020
    Uskutečněno: 13.08.2020
  • Triumph Tiger 1200 Alpine Edition

Vyzkoušel jsem BMW R 1250 GS, novou Hondu 1100 Afriku a teď konečně přišla řada na Tigera 1200 v edici Alpine. Dojel jsem do DK moto Praha na svém VFR a v deset hodin jsem přebíral Tigera. Krátká instruktáž a hurá na výl

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.08.2020
    Uskutečněno: 07.08.2020
  • Podvečerní Chřibská

Tento týden jsem měl dovolenou. V devět ráno jsem vyrazil na kolo a přijel dom po druhé odpolední, na tachometru přesně 100 km a 762 nastoupaných metrů při průměrné rychlosti 23 km/hod. No co budu povídat, utahaný jak ko

Vloženo: 25.07.2020
    Uskutečněno: 22.07.2020