Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob custom (2007)

Vlastník Daniel1976
Vloženo 10.10.2017
Aktualizováno 5.4.2018

H-D, ktorým som si splnil jeden zo svojich snov

První dojmy - Sloboda a vášeň to je to, čím sa charakterizuje jazda na motorke. Ale o H-D Dyna Street Bob to pre mňa platí dvojnásobne. Po prvej jazde sa tieto pocity vo mne umocnili.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil by som ju všetkým, ktorý milujú pohodu, jazdu na pohodu a nemajú aj pri jazde na motorke pocit, že musia byť všade prvý. Prežiť chvíle na výletoch v jej sedle ma nabíja dobrou energiou.

Doplňky na motorce - Menil som riadidlá, stúpačky, doplnil som brašny a veľa rôznych drobností, ktoré moju motorku personifikujú.

Jazda: Pohodlný posed, a po výmene vyšších riadidiel za nižšie je posed pre mňa ešte pohodlnejší. Jazdný režim sa dá na tejto motorke navoliť absolutne podľa chuti jazdca. Od svižnej jazdy, kedy sa ale pri vyšších rýchlostiach stane nepriateľ protivietor, po pohodovú jazdu kedy 6. rýchlostný stupeň zaradím aj pri 90km/h.

Motor: Kto chce tichý a hladký chod motoru nech si nekupuje H-D tohoto roku výroby. Dostane pravý opak. Výkon pre mňa super, jazdím vždy len a len na pohodu aby som si oddýchol a ktomu nepotrbujem 100 a viac koní.

Brzdy: Po nastavení v autorizovanom servise sú brzdy na môj spôsob jazdy dobré. To ja asi jedna z mála vecí, ktoré by som zlepšil.

Podvozok: Mohol by byť tuhší, ale... Keď sa budem vyjadrovať k tomuto stroju tak k nemu jednoducho patrí

Ovladatelnosť: Ovládacie prvky poruke, jezda je bezproblémová až podmanivá.

Spolujazdec: jazdím z 90% so spolujazdkyňou, z dôvodu veľkosti jej sedadla si aspoň častejšie dám dobrú kávu.

Úložný priestor: dokúpil som brašne do ktorých sme schopný sa zbaliť na predĺžený víkend.

Spotreba: 7l/100km

Servis: Využívám značkový servis H-D Ostrava

Poruchy: zodpovedajú k veku a k zaobchádzaniu jeho predchádzajúceho majitela, myslím že sa mala u neho dobre, minimálne ako u nás (dovoz USA). Nevyskytli sa žiadne zasádné poruchy.

Meggier
Meggier napsal 05.04.18 v 20:50 10b.

Za mě super...

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 12.10.17 v 19:16 10b.

Super gratulejšn.

newmann75
newmann75 napsal 12.10.17 v 13:18 10b.

Pěkná mašina,hezky napsáno.

Milan1963
Milan1963 napsal 11.10.17 v 12:10 10b.