SWM Gran Milano 440 (2016)

Vlastník PoldaAles
Vloženo 9.10.2017
Aktualizováno 24.4.2022

Vloženo: 24.04.2022, Uskutečněno: 02.04.2022, Stav tachometru: 20000 km, Zhlédnuto: 31x

Tak mě popadl nápad, že by nebylo špatné zkusit na moto napasovat nějaký štítek. Asijský obchodník dodal základ a dál už se muselo vše dodělat na míru. Touto cestou bych chtěl poděkovat svému kamarádovi Radkovi, který svým uměním proměnil černý štítek z neidentifikovatelného plastu v pohlednou povrchovou úpravu. Pak jsem v Inkscape nakreslil polep, nadráždil plotr a bylo hotovo. Originální držáky bylo možné použít po menší úpravě tvaru a dodělal jsem uchycení na třetí bod. Bez tohoto uchycení měl štítek tendence vibrovat v otáčkách kolem 3000 až 4000 ot./min.

• Uložení kyvné vidlice

Při běžné obhlídce jsem zjistil vůli v uložení kyvné vidlice. Rozborka nebyl žádný problém a nevyskytl se žádný zásadní problém. Je nutné vypustit olej, protože zavazí olejové hadice připojující olejovou nádrž k motoru.

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.03.2024
    Uskutečněno: 26.07.2022
    Tachometr: 20200km
  • Nosič

V letošní sezóně jsem se rozhodl strávit léto lehkou turistikou po okolí s dcerou. Z tohoto důvodu jsem moto přeskládal na dvojmístnou verzi a při té příležitosti by se hodil nosič. K výrobě nosiče jsem využil originální

Vloženo: 05.06.2022
    Uskutečněno: 07.05.2022
    Tachometr: 20000km
  • Jaro je tady

Tak proběhl klasický jarní servis, vizuální kontrola všeho, ventily, řetěz, brzdová kapalina atd. atd. Všechno je jak má být a hurá do další sezóny. První testovací kilometry musí být do Jedovnic. Kdo nemá fotku u zábrad

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.04.2022