SWM Gran Milano 440 (2016)

Vlastník PoldaAles
Vloženo 9.10.2017
Aktualizováno 24.4.2022

Vloženo: 21.08.2018, Uskutečněno: 26.07.2018, Stav tachometru: 6000 km, Zhlédnuto: 9x, Firma: swm-motocykly.cz

Tak jsem se po roce opět vydal do Tasovic na roční servis. Nájezd kilometrů vyšel ideálně do dovolené a počasí přálo. Při servisu vše probíhalo jako obvykle, pohoda, kafíčko, buchtička. Proběhla standardní kontrola všeho, výměna oleje, filtru a brzdové kapaliny. Hlavně brzdovou kapalinu bych rád zmínil jelikož jsem obdržel nějakou tzv. závodní Castrol a rozdíl je opravdu veliký, spíše obrovský. Pro vytvoření brzdného účinku je třeba vynaložit značně menší sílu. Jinak vše probíhalo jako obvykle, po celou dobu servisu jsem byl na dílně a mohl tak sledovat ( a i se zapojit) do prováděných prací. Odjížděl jsem až večer spokojen a s načerpanými novými poznatky. Není nad to mít přímo s dealerem a servisem takto dobré vztahy.

• Uložení kyvné vidlice

Při běžné obhlídce jsem zjistil vůli v uložení kyvné vidlice. Rozborka nebyl žádný problém a nevyskytl se žádný zásadní problém. Je nutné vypustit olej, protože zavazí olejové hadice připojující olejovou nádrž k motoru.

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.03.2024
    Uskutečněno: 26.07.2022
    Tachometr: 20200km
  • Nosič

V letošní sezóně jsem se rozhodl strávit léto lehkou turistikou po okolí s dcerou. Z tohoto důvodu jsem moto přeskládal na dvojmístnou verzi a při té příležitosti by se hodil nosič. K výrobě nosiče jsem využil originální

Vloženo: 05.06.2022
    Uskutečněno: 07.05.2022
    Tachometr: 20000km
  • Štítek

Tak mě popadl nápad, že by nebylo špatné zkusit na moto napasovat nějaký štítek. Asijský obchodník dodal základ a dál už se muselo vše dodělat na míru. Touto cestou bych chtěl poděkovat svému kamarádovi Radkovi, který sv

Vloženo: 24.04.2022
    Uskutečněno: 02.04.2022