BMW F 650 ST (1998)

Vlastník mclupen
Vloženo 8.10.2017
Aktualizováno 8.10.2017

Moje první. Dřív jsem hrozně obdivoval motocykly BMW a říkal si, že by byla paráda jednou nějakou mít ...a ... :)

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

První dojmy - Během prvního projetí mi hned sedla. Nebo spíš já na ní :D posez je na mích 185cm příjemný a celkově výška odpovídala mému očekávání (nechtěl jsem žádnou ležku). Hodně jsem četl o vibracích způsobených jednoválem, ale mě osobně se to líbí - člověk cítí ten motor co má od "zadkem" a zas tak hrozné to také není.

Jak už jsem psal, značka BMW mě vždy lákala a F650 ročník 98 mě uchvátila i vzhledem. U novějších modelů mi vyloženě vadí ten kšilt vystupující z pod světla ještě jako druhý blatník. Na motorce jsem zatím najel nějakých 150km od prodejce domů a cestou jsem nezaregistroval věc která by mi byla nějak nepříjemná. Chvilku mi trvalo najít optimální rychlostní stupeň na projíždění vesnic ... 4 - nízké otáčky, 3 - mi přišla po přechodu ze 125ccm podle zvuku strašně vysoko ale během jízdy když nad tím člověk nepřemýšlí a prostě řadí tak to funguje :) Teď čekám na SPZ a následně na jaro :/ alespoň budu mít čas se s ní přes zimu spřátelit i po servisní stránce také pořídit kufr, tankvak a chrániče páček aby na jaře odpovídala mé představě :)

mclupen napsal 26.09.18 v 09:46

Chrániče páček nemám... zatím. Čekám na zásilku z číny s plastovejma velkejma které jsou vyloženě jen proti větru. Hned jak přijdou dám fotku.

Koubas007
Koubas007 napsal 29.03.18 v 13:10 10b.

Ahoj, kde si poridil chranice pacek a jak ses s ni spokojeny? Uz si na ni nalital par kilometru navic?

Pavel1971
Pavel1971 napsal 13.02.18 v 22:44 10b.

Jj,přesně tak,at´slouží 10b.