Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2010)

Vlastník guza
Vloženo 6.10.2017
Aktualizováno 6.10.2017

Je to poctivý kus železa , ma nádherný dunivý zvuk a je sexi.

Honda XL 1000V Varadero: důvod neuveden

První dojmy - Stelvio je na mieste tažko obratne , keď sa pohne je to už zábava .

Motorku bych doporučil pro - Každý si tu svoju mašinu nájde sam nedá sa doporucit buď ti sadne alebo hladaš ďalej.

Doplňky na motorce - Casom určite vyhrievané rukoväte, deflektor a GPS

Pozdravujem vsetkych motorkárov .
Po 17 ročnej pauze rodina , dom a práca som si kúpil tuto nádhernu motku. Vela casu som travil na roznich forach a studoval aku mam kupit, od mala som inklinoval ku choprom a cruiserom ale postupom casu ma viac zacalo tahat ku cestakom neviem jednoducho je to tak .
Vsade sa pise o GS a o nesmrteľnosti a tak, neviem nejak ma ta motka neberie a tiež to ze stoji uz na kazdom rohu .Pozeral som po Varadere rok od 2005 hore fajn motorka a urcite prezije aj mna sameho je to nezmar ale po zvezeni nieco mi tam vadilo bola taka neutrálna az priveľmi dobra na mna.
Takze som pozeral po neokukanej motorke a z prednostami cestaku , nieco co ma vykon a pohodlie nieco co da dialnicu a aj polnacku nieco kde zbalím polovicu domu a este bude miesto aj pre ladvinku.
Ano volba padla na Stelvio u nas bola na predaj iba jedna verzia NTX takze som ani nevahal sadol do auta z vlekom a podme po nu.
Stelvio som ani neskusal teda ja osobne som nemal odvahu sadnut si za riadidla po 17 pauze , sedel som ako spolujazdec urobila sa skusobna jazda a uz vtedy som vedel ze ju budem mat doma perfektný posed v zadu nadherny zvuk pri ubrati plynu a zatah motora no super.
Motorku som si priviezol domu a az ked stala v garazi som si uvedomil ze aky kus zeleza to je , iba tak som si sadol zapalil som si a pozeral na nu na tuto chvilu nezabudnem do konca zivota .
Vecer zvoni tele. musim do prace do zahranicia na mesiac a pol, takze Stelvio musi pockat na nasu prvu spolocnu jazdu.
Po mesiaci prisiel cas na spolocnu jazdu aj ked som mal obavy ako to dopadne po takej 17 rocnej pauze bez jazdenia ale Talianka bola skvela odpustila mi vela mojich amatérskych chyb a sadly sme si obaja ma neskutocny dunivy zvuk a ten zatah no nádhera, dokaze ist hladko a kludne ale dokaze sa nasrat a to uz je fakt o hubu.
Zatial najazdene prvych 1400 Km super, spotrebu neriesim , brzdy su postacujuce a dobre nadavkovane , Pneu Anake 3 su tiez o.k.

abbany
abbany napsal 16.01.18 v 15:55

Inak gratulujem k výberu a ver mi, nebudeš ľutovať.Čím viac jazdíš tak tím viac ju miluješ.
V lete som prešiel Rakúsko , Slovinsko , Chorvatsko, Bosnu a Hercegovinu, Srbsko, Rumunsko a cez Maďarsko domov a musím povedať, PARÁDA!!! Pohodlie, žiaden problém, nikde ma nenechala, vibrácie príjemné, to len chlapci so 4válom sú zvyknutý na sterilný chod mašiny.
Prajem veľa šťastných km.

kudrlik
kudrlik napsal 11.10.17 v 12:03 10b.

Ať slouží...až do toho přijdeš, tak poznáš, že je spousta 650ek, které jsou na místě podstatně hůře ovladatelné...

marafzs600
marafzs600 napsal 10.10.17 v 06:46 10b.

mareknoskovic
mareknoskovic napsal 10.10.17 v 01:08 10b.

Jirka-GSX
Jirka-GSX napsal 09.10.17 v 11:26 10b.

Krásná Italka s duší...