Triumph Street Triple (2010)

Vlastník deex
Vloženo 5.10.2017
Aktualizováno 28.1.2019

Malej lehoučkej,ale sakra divokej

První dojmy - Vzhledem k tomu že už jsem motorku znal od kamaráda,trochu jsem věděl do čeho jdu,ale proti mojí dosavadní Deauvillce je to jak přesednout z náklaďáku do formule. I přesto je motorka hodně návyková.

Motorku bych doporučil pro - Myslím že to je mašina pro lidi kteří už něco najezdili a dokáží krotit svoje emoce a zároveň pro lidi hravý a s fantazií. Rozhodně sem nepatří strach,ale rozhodně sem patří respekt.

Doplňky na motorce - Přidané jsou padací hříbky vpředu, vzadu,i u motoru,klín pod motorem,štítek,race páčky

Jelikož mám motorku krátce,tak žádný velký dojmy nemám,ale na první svezení je jasný,že to je divoká mašina,skvěle ovladatelná,která táhne odspoda a mám pocit že k maximálnímu výkonu se ještě nějakou dobu nepodívám,protože už někde kolem 6000 ot/min je to na můj vkus docela hukot. Jelikož mám nový destičky tak nechci zatím soudit než si sednou,ale teď to vypadá,že by brzdy mohli být ostřejší. Uvidíme příští sezonu...

Sezóna začala docela brzy a pro mě skončila v půlce srpna kdy jsem měl úraz, do tý doby jsem najel nějakých 6000km a je to velká paráda jak po městě tak i venku. O téhle mašině už toho bylo napsáno fakt dost a těžko vymýšlet něco nového, všechno je to pravda, perfektně sedí, jede a na přední i zadní kolo ji dostanete úplně v pohodě, moc nebylo napsáno o cestování na ní a protože jsem to loni nestihl,jen jsem nakoupil brašny a nepromok válec, ... takže letos přípíšu víc i s fotkami.

dekel
dekel napsal 23.01.19 v 09:27 10b.