Yamaha YZF-R6R (2016)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 31.1.2024

Vloženo: 23.02.2021, Uskutečněno: 23.02.2021, Stav tachometru: 17777 km, Zhlédnuto: 42x, Firma: Bikepromotion Europe

POJEDNÁNÍ O PŘÍBĚHU JAK KOPYTA RC DO ŠPANĚLSKA TRÉNOVAT JELA aneb tentokrát neformálně, bez okolků ale citlivě!

Tak je konec října 2020 v Rijece kde se při večerní rozpravě na téma láska sex a trápení bylo přislíbeno, že pojedeme potrénovat v zimě do Španělska. Když něco slíbím a mám 2,5 promile pod kůží tak to dodržím sem chlap co drží slovo, je rozhodný a upřímný!

V průběhu Listopadu se začíná chystat jak technika, tak piloti. Běháme plus posilujeme atd. Nemáme moc času do té nové sezony. R6 – servis náplně, svíce plus drobnosti třeba nové sedlo PUIG.

Sestava je jasná a stejná jako v roce 2020 Ozzy a Já z boží vůle CEO týmu KOPYTA RC. Začíná výběr Eventu s Bikepromotion jako promotérem. Chtěl bych Aragón apod. ale rozumnější je combi event Cartagena-Valencie v poměru dnů 4+3. V přepočtu startovné za den jako levnější předprodej do Mostu tak je rozhodnuto.

Zabookováno, servis strojů bezi, je čas snít o Španělsku. Cartagenu již známe tam to bude řežba ? palma corner a jiné radosti, třeba servírka KOBRA v restauraci…. Tahle kobra neplive….. nebo možná jo: D většina kober polyká jen některý plivou a pak polykají … ( dámy prominou ale je řeč o plazech)

Je čas Vánoc a druhá půlka parťáka eventu si přivodí rozpárané bříško, takže se vyčkává co a jak. Bříško se zahojí a funguje tak opět jedeme. Teda chceme jet. Jako spolujezdce Ozzy draftuje Kitty, co si udělá dovolenou.

Takže tenhle event pojmu jako vyčištění hlavy a určitě si najdu svého Wolfganga Butze či Floriana Zwerga jako na Pannonii

V lednu zapracuju na fyzické přípravě, s váhou i stavem svalů jsem spokojen, takže můžeme plánovat detailně cestu a rozdělení věcí. Po minulé zkušenosti zakupujeme místa v boxu. S ohledem na zaklínadlo Covid19 půjdeme před odjezdem na test, jelikož se bude hodit.

Pomalu se blíží datum odjezdu, dovolená schválena takže doma rozložím okruhovou výbavu. Dámské návštěvy se nekonají takže nemusím uklízet a věnovat se rozpisu věcí směr Cartagena. Sám se těším jak na Cartagenu tak Valencii jelikož to je dráha MGP a podle profilu tam bude s náma litr mít dost práce ? V Cartageně je to čistě dráha SSP krom pacientů z BSB,CEV, CIV WSBK a MGP (jenž s námi budou opět trénovat) teda my jim děláme křoví v jiných skupinách ? ale kdo ví ….

19/01/2021 - koupání se na svátek pravoslavných v řece Jizeře aneb další část přípravy, hold jsem se zaměřil dost na mentální stránku, protože za heft umí tahat i gejza co jede v žiguloj s metrákem mědi do sběrných surovin v neděli nad ránem…..

Sleduji jak kdo kde trénuje takže YART, JM88, WSS, Jonátán Rejč na Kawě co žere i kecky trpaslíků …. Atd atd ? Jorge a Max se válej na pláži v Dubai …. Bráchové Marquézovévenčej jezevčíky, Pol ESP běhá po Andoře s kočárkem, Alváro Bautista taky ale jinde s kočárkem …. Máme to svět

Týden do odjezdu trochu mám nerva ale obvyklá cestovní horečka. Plán je jednoduchý – natlačit Ozzymu když poveze holky trénovat na osly tak R6 do dodávky s racing bordelem? pak jenom přejedu do jeho sídla s Kamzíkem v téesíčku na hlínách.

Situaci s COVIDEM monitorujeme líp jak Blatník ale jedeme, hotely pořešíme cestou jako spánek FR/ESP a druhý den dojedeme do Cartageny. Přeci jen 4 dny kroužení tak nespěcháme času na dráze dosti.

02/02/2021 blíží se to …… Příprava administrativní části formulářů – hlavně Francie zákaz vycházení po 18h ale ač neumím žabožroutů jazyk tak formulář naleznu kde se upíšu k otroctví na Reunionu( to by šlo čubky rumy atd) pokud lžu a já nelžu.

03/02/2021 konzultace jak to vypadá v Cartageně a okolí – restaurace aj. Zprávy jsou takové, že fungují omezeně nebo vůbec. Úprava vybavení edice okruhoví „ kotlíkáři“ hotovo. Tajfuna čili moje R6 byla preventivně odbrzděna a nebrání nic technicky vyjet.

04/02/2021 zabalím si přesný počet trenýrek takže výpočtem jedny trenýrky zepředu zezadu a naruby to jsou 4 dny …… no fuj …..

05/02/2021 redukce věcí č. 88 ….. nepovezu toho moc, už takhle krom piva a nejnutnějších zásob nevezeme nic ani benzín – loňská chyba kdy vezeme benzín do ESP se opakovat nebude. Na místním REPSOLU koupíme stejný krmení a levněji u Juana Gonzálese co má Billboard u pumpy velikosti 10x5m s #27 Casey Stonerem

06/02/2021 Pojedeme? Já věřím, že ano. Naše loutková vláda bez top managera je mimo realitu. Média nás masírují a já to mám v píč*. Zabaleno mám včetně náhradních trenýrek a plen Pampers Racing Adult s extra krajem co neprotéká. Občas se to hodí.

V náhradních dílech vezeme asi celou novou motorku, ale ono se to hodí vždy Třeba spojka v Rijece …..slovy Ozzyho tu nepovezeš ….. ale povezu! Jelikož tvořím report ještě před cestou tak v okamžiku kdy u tohohle ležím v posteli a snídám ještě nevím, jestli odjedeme, dojedeme, jak to bude probíhat. V hlavě mám vizi, že racing bude!

07/02/2021 Nervozita stoupá, Tajfuna už chce na dráhu a je trochu nadržená ? jako správná milenka. No neboj už brzdy vyjedeme a ztrestáme zadní pryž.
Zabaleno mám, takže už jen nakládka racing bordelu. Ozzy oznamuje, že nemá sebou olej a náhradní plexi. Nevadí vše mám v bedně takže bedna jede

08/02/2021 Pondělí
Sněhu po kokot! -12°C
Den přejezdu a přípravy na start ……

Občas motorky nejsou jen o zábavě a stylu života ale promítne se tam i osobní rovina. Tady v tom případě až moc. Když tohle klapu na klávesnici v půl desáté večer 08/02/2021 tak nevím, jestli pojedeme a co bude. Teda je 21:32 08/02/2021 a já sem si dal panáka rumu Malteco aby se dovolené povedla. No trochu jsem se na začátku vyblinkal a potom ještě víc, jelikož se to podobá víc situaci Láska Vztahy Motor Trápení Podvozek ….. v různém mixu LÁSKA TRÁPENÍ CITY … CIT PRO PODVOZEK MÍT MUSÍŠ PODVOZEK JE ZÁKLAD!

Jde se spát, budík neúprosně v 03:53 zavelí vstávat a cvičit! Venku krásně mrzne a vesmírná loď s posádkou 2x Pilot 2x Stroj hromada piva a racing bordelu startuje. Teda spíš klouže první kilometry k dálnici. První humorná věc začíná, kdy Ozzy laboruje se stěhováním ale to není jen tak to by musel taky platit za parkovný takže obligátní hláška zaplať tlusťochu je na světě v 04:23. Brutální!

Pit IN PIT OUT Beroun naložíme Kitty na parkovišti a jedeme.
Nájezd na D5 a tempo 99km/h ….. no takhle tam dne nedojedeme jen tak ….. ale po chvíli se zvedneme na 110 a 120 Bohušu!

Jelikož jako Canepa nastupuju na silnější části cesty tak hned od Berouna pospávám
Mineme Plzeň, a takticky vynechám narážky na svůj místní „ kozy fajne“ fan club

Přes hranici připravíme negativní testy, svačina a jedem. Ha! Překvapení na hranici ani Gestapo ani „štázi“ ach zó! Jedem po bundesautobahnu! Spím. Okolo Norimberku se probouzím a jsem jako sova…. Zahnutý zobáčik hůůů. Netrvá douho a cedule u dálnice říká PIT IN/ change rider.

Ok jdu na svůj první stint v dodávce. Posilněn řízkem a bagetou z domácích zdrojů. Ne nebyl to řízek z chlupatého vačnatce :D Usedám za volat. Chvíli po výjezdu mě doslova našlápne jeden exot a rodí se hláška

#hulící germánek v báwu …… tobě bych rozšlapal tvůj xicht za tohle mrdání se po dálnici a vykuřování…..

Následuje rozprava ve voze na různá témata a padají perly:

#tady máš kdyby ses chtěl woběsit
#vícenásobný orgasmus sorry jako :D hold někdo chce chcaní ve stoje a pak smolík

Cesta ubíhá v pohodě a uvidíme co nám to přinese dál. Pomalu se blíží Francie, teda před Karlsruhe padá hláška
¨ #líže spodní čárku půlky řekla ručička palivoměru
#lidsky tělo je tak chytrý, že přežije každej lékařskej zákrok
#brácha hulí jako sádrovej trpaslík

11:30 PIT IN – FUEL no change riders a nastupuji další stint po Francii, kde je otázka jak to mají po 18h a striktním zákazem vycházení …………… odpovím hned mají v píči !

1080 km a tempo 107km/ průměr jede to, na spotřebu letos nejedem
Francie se táhne jako 30ti letá válka nebo přemlouvání notorický nedávačky k aktu lásky
Ve Francii prohodíme piloty a pak to přijde. Sonduji počasí, emaily atd

Doucha> Jste na cestě? V ESP zavřeli Cartagenu a Valencii! WTF …..
Hned trudomyslnost level mistr galaxie, co dál?! Jedem never give up!

Booking hotelu, tady Kitty bookuje stejný hotel akorát vloni Süd a letos Nord!
Místo stejné jedem, Ozzy střídá není ve formě, chápu a jako Canepa beru další stint. Push hard dodávka!

Je to stejný jako hláška Integrál od nuly do píče ……. Kdo měl integrály se pobaví ?
Nálada na palubě je jako když čtyři nesou rakev takže bylo nás pět …… smutný to naše snažení.

19:45 sjíždíme z dálnice překonáme mýtnou bránu a místní fízle. Hotel brána s cedulí automatico ….. hovno automatico když v hotelu je tma jako v Severní Koreji když se zdají sny o nejlepším vůdci!

Cedulka mikro mini písmo citace „ využijte hotel naproti „ ok jedem tam. Pit in hotel naproti? Zázrak na recepci slovy asi tak: mamá rezervaci naproti ale mají zavřeno … recepční oki jmeno a pokoje jooo v poho to tu je tady jsou karty …mersí! Pokoj 409 for ACE: postel, řízky , vana a pivo. Po 1539km toho jsem dal 1050 nejsem v levelu šantány, tanečky aj.

Vana, napsat důchodcům, týmu a sponzorům!

Spánek, no na rovinu nešlo to zcela. Ráno budík a snídaně. Snídaně do pelechu jen si pro ní 4 patra dojdeš? ale je!

Recepční kuchař číšník v jedné osobě vypadající jako Otec FURA junior mě dává tác se snídaní. Ležím a drobím si do postele a v 07:02 se jde do auta a jedeme směr ESP. Hlavně jedem pro naftičku, k oblíbené benzině kde stojí 0,999€/l nafty je to 79km a dojezd je 86. V cajku, takže posledních 18km jedem na dojezd nula ? ale je třeba to pokoušet že! Matematicky to nedalo Fyzicky ano.

Jsme v ESP, pohoda nikde nic, ani COVID … krom roušek, vše běží krom teda sezení v restauraci, ale dostanete ve sebou někde sedíte na zahrádce s plastama….. ale vše jede!!! Čuráci u nás doma čumte!

# máme čůráčka to dáme ( čuráček na kanystr s naftou záložní)
# Simon jede v Almerii 44 a koučuje plus přikusuje jabko a štrůdl ?
Pyreneje před námi a plísním Ozzyho # nekecej a gazuj ! Se loudá na dálnici asi má důvod

PIT IN Benzínka, trochu to smrdí po čuníkách ale 0,999€/l nafty cajk <3
PIT OUT a směr Cartagena! Prší! Dotazuju se kde mám mokré pneu?! Byly vyloženy a trvám na svém mokrém obutí i když následně je stopa vlhká! A nejen stopa

No frčíme směr Cartagena a probíhá veselá debata jestli jedeme na kafe nebo jezdit. Budeme jezdit! Pit stop nebo-li čůr pauza plus náběh do Autogrillu …. Vše zavřený ale omyl…. Nesmíš se nechat. Po chvíli zkoumání prodejny a jídla místní zkušená řeznice odkrývá … svoje pekáče! Žrádlo!

Hotovo jídlo sebou no problemo. Venku +21°C sedíme a dlabeme jídlo.

Jedeme dál, střídáme piloty, topím 120km/h směr Cartagena s tím, že uvidíme jak se bude nebo nebude jezdit. Sjezd Cartagena, vrata okruhu zavřený! WTF, no zavřený na oko tak si otevřeme vrata a parkujeme za chvíli kousek od týmu YART co jezdí EWC! Ano splní se mě další level jezdit s oblíbenci Hanika, Canepa , Fritz
Pivo v ruce, telefon na ruce a klídek

Box 21 a jdem se ubytovat. Za chvíli jede Ozzy a Kitty pro jídlo a benzín. V mezičase přijede Andy, David, Noah jako sousedi do boxu. No David je zákeřný, slovy: You are from CZ, you know KL Intermoto ….. wtf my son get first podium in WSS for them! …… Kurwa to byla hádanka! Jasně tohle je Rea senior. A po chvíli prijede i Gino Rea!

Twl sestava drsná, Noah jede RBRC tvl …. Sme jako co? No KOPYTA! Tohle už je zajímavá konkurence. Večerní pokec je v dobré náladě a vznikají hlášky:

# nemáš konektor jsi prase narážka na nabíjení baterky
# Aceho si necháme na semeno to ani nevím jak vzniklo
#Kitty nemá motorku ale sedí v křesle Gino Rey

Následuje zahoření v boxu a zásah bomberos! Vypálen byl vypínač na světlo tak jsme lehce po tmě. Heslo vypálen doplna nabralo další rozměr.

# Cvičíš jógu a hned seš pružnej jak Madmazel Giselle

Večer pohoda se vydaří a uvidíme co dál. Ráno po rozpravě čekáme co bude. Covid sem Covid tam ale důvod proč nejezdíme je hluk okruhu a má přijít povolení odpoledne a budeme jezdit odpoledne případně až druhý den, což nevadí náhrada za jeden den je Alméria/Andalusia jelikož Valencie je uzavřena z důvodu covidu a pokud bude otevřená tak jen pro profíky za 999€ na 3 dny. No asi budeme trpět radši v Andalusii

Den se vleče, opalujeme se a podnikáme track walk. Všichni jsme optimističtí, že odpoledne pojedeme tak máme nahřáto. No zkrátím to nejedeme! Nic nebude možná zítra takže promotér řeší co dál. Můžeme rovnou odjet na Andalusii a jezdit v pátek od 12:00 nebo počkat co Cartagena. Zůstáváme a jdeme lejt!

Párty hárd protože přijde i YART! Nepřišel, lejem dál

Je velmi veselo, neboť v boxu uděláme kino a jedeme Pulp Fiction, kterou spláchnu lahodným nápojem. Zatím dovolená jak má být bike nevrčel a chlastame co to jde

# SOU Sací obor notor
#lepší než big fail je prohrát v bitvě
# tak ford tě přivezl ….. narážky na francouzká auto a všecho of F
# když pojedu s Roumenem tak má Volkswagen taky od F
Koukáme na tankový prapor ….. jak o tebe škrtnu jde to jak na povel # měla by si být ráda ty krávo
#holím se a teče semeno
Spánek
Pátek 12/02/2021 ticho v Paddocku a v 10:00 máme vyřešeno Cartagena canceled!
10:10 neseme první věci do dodávky a 10:53 start do Andalusie kde bude ježdění mraky!
Zabalenou dodávku za 43 minut to bylo jasný push hard!

Frčíme na Andalusii, kde přistaneme za 1h 54min. No na spotřebu to nebylo.
Něco jako registrace >>> slovy z karavanu dostaneme samolepku, pak nějakým zázrakem vydojíme transpondéry. První samozřejmě bylo urvání místa v obřím boxu. Slušný hangár. Dát nahříváky a sluncem zalitá Andalusia je R2R. Box kam se vejde asi 12 motorek tak tam jsme 4.

Ještě než vyjedeme tak před box přijede soused Peter Jezek a jeho R1 a uvolněný filtr vybleje ven olej! No ty kráso už je to tady …… olej párty!
Traťáci, kteří to tady mají dost na háku uklízí(sype tam vapex jako zrní slepicím) a já se obléknu a jsem ready to race.

Moto ohřáté jde se na věc, teda ještě race incident na dráze, kdy borec vyjel na opačnou stranu! Tvl to mohl být konec….. hnus.

Je čas vyrážíme na dráhu Ozzym. První runda pohoda klídek, rozhýbání a zjištění opět jak to je těžká dráha. Slepé zatáčky nahoru dolů trojité multizatáčky a vracečka do kopce.
Tohle odpoledne osobáky lítají jeden za druhým a potom přijde jedna nemilá věc, někomu došel benzín! Kdo to asi mohl být? Já ne! Divné Ozzy dotlačil motorku do boxu, ale řeší další problém a to chlazení! Moto má přes 100°C při jízdě a to není dobré. Pořešíme večer. V poslední rundě dávám osobák, jelikož jsem namotivován kdo nás sleduje z boxovky a to celý tým YART!

Normálně čumíme my na mě, ale jsou tam jako na vyhlídce a koukají jak my kroužíme

Pokec s Márou Červeným#45 byl fajn. Česká stopa tu je velká!
Večerní kultura v boxu začíná odvzdušněním chladící soustavy R6….. no výsledek výstřik chladičky v boxu. Ouuu no uvidíme co a jak. Druhý den se ukáže. Teda ten výstřik byl asi 0,4l hold lekce z fyziky. Následuje rozprava s německým kolegou z boxu, co nás poprosí o ztlumení muziky musí naladit nový báwo se svým mechošem na dálku?

Poděkuje a nabídneme mu sezení u nás.

Ozzy> Germáne kolik jedeš v Mostě? Germán> 39 ….. tvl neptej se dál! Brno? 2:06 …. Končím jedem domů.
Osud tomu chtěl a jmenuje se Florian ….. vzrůstem Zwerg takže Florian Zwerg se zhmotnil!

Pohoda týpek, jel kdysi na MANx sajdy…. Dost rychlej Zwerg …. No hodně, někteří Zwergové jsou rychlejší než namistrovanci s kawama

Následuje radost z časů a dráhy, tady to má fakt koule a neuvěřitelný grip

#ace tvl jedem za 12h můžeme lejt!
#blem blem blem nejradši mam z báwa šlem, při pohledu na bordel po zemi kdy Kitty vytřela box je to úsměvné
# DJ Kitty tomu dává nový level racingu óóóó jako DJ Macio#33 chybí už je Manuella!

Jde se spát!

13/02/2021 Sobota
Snídaně – vajíčka s jamón serano , hospitality jede!
Rozprava, stojím vedle Scotta Reddinga! Slušný ono skupina A bude dost vypatlaná! Jdeme na věc a kroužíme historicky se stane to, že na časomíře jsou KOPYTA RC před YART1 YART 2 ……no co nejsme šneci!

V Andalusii nechceš spadnout což dokazuje red flag v naší rundě a jedna R1M TKSE Carbon parts ….. trocha šrotu za půl míče …. Dost smutný! Jedna skupina jsou sajdy, mistr světa Reeves To je vypatlanost!

Zakrojím osobáček a uvidím co dál, zlobí mě zadní péro tak přemýšlím co a jak. Ráno pohoda a teď to trhá gumu, gripu tady je po kokot! Boží dráha nevíš kam jedeš prostě u pouštní kytky třeba doprava!
Skupina A jede pilu Redding, Folger , Webb, Vosty, Mára Červený a P. Svoboda z WEPOLU atd.
Odpoledne sem rozjetej a předjede mě trpaslík to už není možný tohle je nějakej trpajzlík gangbang event ( 12let asi) na R6, modrá kombinéza Estrella Galicia a letí nádherně, takže mám svého vodiče. Ideální fast lap ……fast lap red flag … no nic tak jindy. Kurva tohle bylo kolo přímo ideální!

Mezitím v boxu proběhne Gruppenunfall! Kamarádi Peter und Stefan jedou za sebou a když jeden zahodí druhý také ….. okruhová poučka pokud čumíš na toho před sebou letíš tam kam on ….. tady v tomto případě směr kačer verze extended hárd! Mimo to Stefan je ten o blil ten olej před boxem? Asi v tom kousku kačera hledají permoníky nebo skřítky či jinou havěť další rundě putuju skoro do kačera, falešný neutrál a z převodovky se ozývají pazvuky ono z vytočené 6tky na dvojku do vracáku …… zázrakem sem to ustál ale chudák kolečka zubatečka. PIT IN na to kašlu, Ozzy mě smáznul, jelikož sem ho roztáhnul.

Stěhování do boxu v Almerii takže za 40 min jsme v novém boxu č. 16! Podle dohody. Ozzy s Kitty odjedou na nákup a přijde drdatej španěl z BP a prej do dvacítky ….. ses pochcal v kině ty wocasi ….. no tak přenesu věci a biky zbytek mě pomůžou Ozzy a Kitty k tomu ještě měním pastorek kvůli převodu. Almérie chce 16/48 ne 15/48.
Box č. 20 je naším domovem na zbytek eventu. Sousedi Slovinská skupina s Marko Jermanem( EWC) a další sestavou slovy nejhorší motorka v jejich boxu je MOTO2 jinak Panižále V4, R1M 3x …. Tvl jako pánové!

Popíjíme a chystáme se na další složitou a plynulou dráhu.

#rozumis Ducati jako ducati ducati maj to vytetovaný ne levý kouli a ble ble nestartuje
#motorová zkouška vedle v boxu 22:50
# další motorová zkouška vedle 23:10 + 23:15
Spánek…. V boxu luxus vedle moto, součástí boxů je vlastní wc pro každou část megaboxu

14/02/2021 Neděle od slova nedělat
Luxusní nedělní racing, jsme ve skupině fast C a pohoda jelikož skupina B je taky fast ale není tu rozdílu. Před boxem postává Scott Redding okolo jede Miller Jack na V4S a vytroubí ho! Tvl jako je tu veselo. Ono skupina A k zmíněné dvojici, Danny Web, Rory Skinner BSB, Pax WSS, Hanika, Canepa, Fritz, Folger, Schrotter, Jorge Navaro Moto2, Moto AIN a další piloti! Dobrá sebranka! Radost se dívat! Pit wall + obsypaná terasa taky!
Upravil jsem zadní tlumič -2 na odskoku a hned to má efekt. Paráda guma se hladí a já mám radost. Dojedu K2 a nasadím SC2

# díky BRABAXMOTO! RICHARD VÍ! KTECH funguje

Jízda na hovno samej #vypíčenec na litru prostě to co najede na motor stáhneš a nemáš sílu mu to nasypat na komoru v technické pasáži, protože ještě nejsi dost in. Pak se najde slabá chvíle do šikany kdy pokud to nevyjde jedeš motokros – jo příprava endurová a cross zde má své uplatnění. Takže trochu přes ideál racing jezdíme ve vláčku, co mění pořadí podle části dráhy …. Entrada recta zaúřadují trakce a výkon a já mám čas na kafe…… teda spíš se musím krýt palbou žmolků atd od zadních kol. Hmmm pěkně to štípalo! Teda ještě když sepisuji po několika dnes tento report stále mám na levé paži otisk….. teda modřinu na bicáku

Očumujeme YART a zbytek pilotů, je to radost se koukat jak to mají v paži a jsou normální! Pozdraví, prohodí pár slov prostě klídek pohoda!

YART má v rámci dnes menší zához, následuje odpolední onboard natáčení viz zde:
*i na tomto videu jsem ? tak kdo mě najde má u mě drink ?

večer je track walk Andalusia – fouká je zima ale zahřeje nás po návratu gulášek v boxu, který uvařila Kitty – normálně mohla by jsi se vdávat jak umíš vařit, ale má to překážku viď … jsi vdaná.
Naše hospitality v boxu nám zavidí kde kdo – snídaně na vidličku, full service na biky – nahříváky, stojany, benzín, krmení a někteří jako velitel vozu i noční atrakce? NO hold jsem tady KKK – kamarád, kazišuk, křen ?

15/02/2021 Pondělí
Pondělí je zajímavé, moje hlava nefunguje. Proč asi?! Njn motorka, ženská/ý, dovolená ….. samá/é ona/ony ….. Teda původně tento den je přesun do Valencie ale, jelikož profíci only tak jezdíme tady a mám mít home office. Ráno ještě za šera už vládnu emailem kontrolujíc došlou poštu a nahříváky k tomu. Co tlaky? Jo tlaky na poradě přes skype budou!
Tlaky jsou a při brouzdání odpoledne na netu jsem našel místní sport kde se novináři věnují zimní přípravě na Almérii

nemusíte klikat zde je citace „“Bike-Promotion. Esta semana tenemos al organizador alemán Bike-Promotion, que celebra eventos en toda Europa, pero que principalmente elige Almería en estas fechas, por la gran demanda que tiene de los pilotos de competición y aficionados europeos en general. Entre los pilotos que han venido estos días tenemos a Scott Redding, Jack Miller, Jonas Folger, Danny Webb, Nico Navvara, Hruska Jan, Lipinsky Martin Nicola Canepa, Roberto Rolfo, Marvin Fritz etc,… y día“

Ač mě hlava nefunguje tak vše ostatní ano podvozek a bike takže odpoledne seknu osobáček, dám si pivo a sprchu ? Klídek nesmím se nervovat, času dost.

Máme našeho nového souseda UWE STRAKA – normální německý dědula co si přiveze 2x BMW jedno obyč S1000RR v carbon kapotách a druhý HP4….. „ silnej manšaft“

Po kroužení vyrážíme směr track walk a potom Tabernas na nákup piva a jídla, benzínu. A co se nestane jedem okolo hospody?! Oni tam sedí lidi a mají v ruce pivo?!

Ozzy okamžitě zahájí manévr TURN AROUND! CONTINUE! PIT IN HOSPODA s tvrdým přistáním!

Bože ono to existuje točené pico a večeře k tomu - flákota …… Třesou se mě ruce u piva jako když v šestnácti poprvé ochmatáš ženskou a je vlhko na hřišti
Kitty má komentář: # lidi orgasmus
Probíráme život tam a zpět, co kdybychom tu uvízli tak Ozzy s Kitty mají jasno ale co já takže jsem prozkoumal terén a následuje # koukal jsem a místní selky jsou slušný a jedem někam do šantánu!
Ozzy: já mám šantán v kombuše( dodávce) Ace: dej sem prachy a jdu se selkama do šantánu
Odjezd směr na nákup a domluva s restaurací, zítra přijdeme na tanečku, venku pobíhá místní, žeryk, docela vypásej asi zítra bude tady Entercote

Párty v boxu slušná hlavně s novou repro soustavou
#mod květoš a rano děda v píči mu tady zfotmátujeme báwo přes budíky ( to je tak když se ajťáci amatéři dají pomoci dědovi naladit báwo)

#Kitty has crashed, půjčila si jezdící židličku od UWEho a jeb ho na zem! Malá kolečka plus kabel na zemi vykonal své a hezky si narazila (_I_) ! Tohle bolelo a bolet bude! Porušen zákaz padání, interní rozpravu s trestem co a jak provede Ozzy! Sem ho jako CEO delegoval!!

Before crash je v boxu lekce gymnastiky – Ozzya Kitty metají hvězdy apod kraviny … no tam kde prdel končí průser začíná … viz epizoda noci dlouhých nožů v Brně … že...
Jdu spát s teorií jak španělský trpaslík má „ diferenza velocidad el curvón“

16/02/2021 Úterý
Snídaně pohoda klídek. Jezdilo se od 11:15. Takže ráno relax, opalování kafíčko.
Vyhráváme po ráno song Sohnenschein a UWE se vyděsil?! To jako fakt? JA WIRKLICH!
Jdu rovnou k věci, přezouvám předek neboť jsem šel málem na tlamu. Nevadí lepší vynechat trénink než zbytek dovolený.
Opaluji se dál a pak to přišlo. Týmové porušení zákazu padání. RED FLAG pohoda sedím ale nenajdu Ozzyho ….. Je to jasné Ozzy crashed!
Od Slovinců v boxu zjišťuji co a jak, lehnul za šikanou oj. No uvidíme Taxi Mrtvoláčik nám do doveze. Než do doveze před boxem je již připraven CEO * já se stojanem na bike, Kitty jako masérka, rozkuřovačka a s pivem v ruce! Tohle nemaji ani profi týmy! Za chvíli přiveze Pedro Gonzáles Ozzyho

Motorka kosmetika, rider OK!

Vrháme se na opravu moto a za 1h 15min je bike ready to go! Tvl jak YART!
Ozzy si přezuje předek a já vyrazím na dráhu, velmi rychle máme další RED FLAG!
Sousedovic MOTO2 se usmyslela, že se pochčije …… No takže nic.

Další pauza a v dalších skupinách se opakují RED FLAG session…..
Moc toho nenajedeme, následuje track walk, večeře atd

Box a pokec. Témata – crash of the day atd. Rodí se úsměvné hlášky jako například:

#king of the ring? Kačer!
#trefil apex přímo na komoru! Zevniř!
#doktoři nejsou lidi nemají močák!
#chutil mu i mrtvolák….. to je na palceou sekci pornhubu! ( aneb o tom jak se jezdci líbí jízda na svozu)
#zenska uznala chybu a jaky je další postup?
#parožnaja karova ….. Ivan Mládek
Spánek

17/02/2021 Středa
Já ráno ještě v pohodě ale pak trudomyslnost extra hard. Nejde mě nic házím věci po boxu, mlátím do motorky. Chci to prodat. Nekrmit nedráždit. Málem si rozbiju držku
Ozzy seká osobák za osobákem a já ani nahej na Sibiři bych rýmu nechytil, jak jsem marnej a když už vyjedu a pokusím se o něco tak #vymrdanci na litru …..

Heslo Pokal oder Valhalla …. Spíš Valhalla jdeme to zkusit

No jdeme na další naši rundu třetí kolo a RED FLAG! Teda v boxu je epizoda páčka, brzdová jenž zůstala Ozzymu v ruce ….. je mě blbě radši nemyslet…..

Ohledně RED FLAG:
OGM tohle bolelo…… no je to Stefan ano ten Stefan z boxu a výsledek? 6 žeber, pneumotorax a nejzdíme není sanitka a doktor. Po hodině čekání info – NO NEXT SESSION TODAY! No jedem do hospody!

Peter nám sdělil co Stefan vyváděl no letěl stejně, jako Ozzy jen to neodpružil …..
Hospoda – žebra, hranolky a pak přišel dost emotivní okamžik! Jelikož je lokál poset motocykly tak cestou na WC mě zaujme známá silueta….. byl jsem upozorněn, že u WC je starší bike GSXR nebo co ….. hovno! YZF 1000R THUNDERACE! Jsem dost emotivní, takže tohle mě dojalo, dovolená, pivo, večeře a ACE ? jo je to dávno ale tohle je láska na celý život i když jsem o ní násilně přišel ….. chceš, máš pečuješ a pak nic …………..
# večerní párty hárd!
# songy typu voplodňováky a alfasamec ulovil jedinou samici na parketu :D
Následuje cesta do pelechu ?
18/02/2021 ČTVRTEK

Poslední den kroužení, Pokal oder Valhalla musím to nasypat pod padesát jinat to radši povezu domů ve stavu, že se to vejde i do kufru Kamzíqa!
První runda, jde to, racing s R1 … no vymrdanec na litru dostává pravidelně obložku od 2xR6 a na rovině se to otočí vymrdá s námi! Ale v cíli tréninku je posekán Benjamin de žabožrout

Nevypadá vesele vedle v boxu. Na dlouhé rovině kde drtí Ozzyho i mě trefují žmolky a další bordel… no hezky to ještě teď bolí ….. to bylo jak palba německého flaku na B-17 při bormbardování Drážďan

To byla první runda kousek za osobákem, kafe pro pilota, benzín pro moto a jde se na věc.
V druhé rundě potkáme na dráze dalšího čekého pilota, paradoxně před pár lety to byl instruktor, který mě vodil v Mostě. No vida a teď nám nemůže ujet. Situace podobná s litrem.

No je tu cíl rundy a v boxu je hotvo osobák pod 50 tu je…. Jackpot dostat Jamese se nepovedl ale co další runda?
O v další rundě máme zdržení na výjezd na dráhu a trochu vystydnu …. Nevadí jedem. No moc nejedu ruce říkají no way ….. no přeci jen 6,5 dnů kroužení takže co PIT IN!

PIT IN, BEER OPEN! Ukončuji ježdění. Za chvíli přijede Ozzy se slovy málem jsem si rozbil tlamu takže BEER OPEN! Hotovo, jsem na konci snažení. Příprava dobrá, týmové foto a pomalu balíme.

Ono zabalit opět vše do dodávky a vydat se na 2540km dlouhou něco úsilí stojí!
Cíl je odjet někam za Valencii, vzít hotel vyspat se a další den dojet do DE. Samozřejmě COVID situaci sledujeme a domů se dostaneme, doufám …… Ono to bude zajímavé.

Dáváme oběd ve FAST LAP restauraci a pivo
Vrátíme transpondéry, zaplatíme( ano platíme na konci)

Celý tenhle event stál i s místem v boxu 1029,-€ bookováno dost dopředu a BIKEPROMOTION se k řešení a kompenzaci postavil dost solidně! RESPEKT!
A naše karavana se v sestavě dodávka, 2xR6, Ozzy+Kitty a já se vydáváme směr Castelón de la Plana směr hotel. Stint á 500km.

Cíl hotel, sprcha pivo. Odpočinek potřebujeme. Odjíždíme spokojení vybouření (někteří více), mentálně odpočati plni odhodlání změnit spoutu věcí!

Sluníčko praží a první stint jede Kitty as Marvin Fritr, Ozzy č.2 Karel Hanika a já? Na mě zbyla blondýna od Nicolo Canepy (pro ty co to čtou tak má Češku Anet Mlčákovou + zimní příprava na Maledivách), který se bohužel rozštípal na Valencii takže, teď po operaci srůstá. GET WELL SOON!

Cesta ubíhá v pohodě a po hodině je Marvin přesazen vedoucím vozu do role dvojky. Já jako největší tahoun vyžeru noční stint á 300km. Musíme se střídat, tempo 123km/h.

Kolem 20:30 jsme v hotelu. Jdeme ulovit večeři. V rámci lovení rozmnožíme frontu před Burger Kingem? Ozzy jel parkovat na hyenu. Vše se podaří a po cca35minutách máme večeři, zaparkováno a jde se bydlet.
Sprcha, jídlo jedna Estrella a spánek…. Ráno snídaně s pravidly COVIDu … no cement.

19/02/2021 Pátek

Start směr DE, 1300km cíl Holiday Inn Expres Ringsheim.
PIT STOP Figueres pro naftu, kurvy zdražily! 1,019€/l

Na hranici ESP/FRA pohoda nikde nikdo a navíc Kitty to má za sebou ! Oslavný pokřik VAMOS zní dodávkou. Teď už Tě ohmatávat je nuda už to není zakázaný :D tak co ? nic?! tak slez!

Bylo to náročné včetně odpolední zácpy v LYONU ale Canepa jel jako z praku a potom lehká střídačka plus dojezd na pumpu s rezervou 5km ale ve Francii za 1,65€/litr naftičky nechceš.

Cestou omrknu pár štik, co krouží kolem s tím, že si mě zbytek vozu dobírá abych jim nenechal svoje jikry :D Normální provokace tohle!

V cca 21:30 přistáváme u hotelu a následuje BUNDESBUZERACE mit DOKUMENTEN
1) Vstup do Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei
2) Proč tu jsi
3) Adresa firmy co tě poslala … Herman Göring Werke se hodí!
4) Kontakt pro GESTAPO
5) Co chceš k snídani
6) Čestné prohlášení LGBT (asi spolek bukvic)

Pokoj 226, deluxe postel, sprcha. Zajdu na 239 ke Kitty a Ozzymu dáme vítězného Krombachera jdeme chrápat!

20/02/2021 Sobota
Snídaně a start směr CZE,
Stint jsem odtáhl solidně a kousek před CZ a střídám, na pumpě vrátíme plechovky Krombacheru ( jedna za 0,25€) Hle ono to jde
Kolem 13:30 vnikneme přes Rozvadov do ČR! Kontroly jen směrem do DE – buzerace!

Kolem půl třetí jsme v Berouně, proběhne výměna vozů, pilotů loučení a co se nestane?!
Máme to včetně uvítacího výboru a to jednoho již exmanžela….. to je ale náhodička asi jako vyhrát ve sportce. Jedno jak hlavně nenápadně!

No abych jenom nerejpal do ostatních tak musím na sobě zapracovat slibuju.

Ps.: už to není takové po dráze, to co děláme má smysl, pořád se dá zlepšovat, fyzička styl, mentální kondice ? Nejsem ideální, po dobu dovolený jsem měl stav to celé rozkopat zahodit do kopřiv, prodat to, nevěřit v city sám sebe lásku….. …. No #mistr světa v trudomyslnosti ale #NEVERGIVEUP takže makat dál a krok po kroku a věřit! Makat s pokorou aby nebyl pád z Hrušky dolů!

R6 je pořád raketa a čas na litra mám, až zlevní R1 MY 2020 tak jooo #takybuduvypicenecnalitru

A Španělsko řečí čísel:
Startovné vč. Místa boxu 1029,-€ díky kurzu a včasnému bookingu úspora cca 180€(se hodí)

Náklady na dopravu, mýto, hotely a jídlo 11 800,-Kč plus ještě něco navíc (nedokážu přesně napsat kolik) takže zaokrouhleně třeba 15 000,-Kč ( rozmazloval jsem si volátko)

Benzín asi 170€ , počet pneu 2x předek, 3,5x zadek SC1/SC2
Nakrouženo dle počítadla 1028km
Najeto v dodávce cca 5500 km

Ano někdo radši poletí vezme auto na letištu hotel atd ... ale odvézt moto do DE na svoz je tak čas navíc ... takže časově to je dost neutrální. Ale každého věc

Plusy:
dráhy, grip, zážitky, počasí ( ultimatio racing olé la una pornográfia), Thunderace v hospodě, Hospitality Kitty! Dík jsi strašná ženská, nejde to s tebou vydržet !

Cena ježdění když si to spočítáte tak drahé kroužení to není
Počet testů co kdo chtěl vidět? 0! 3 státy, 3 hotely, 3 okruhy...
RESTAURACE TABERNAS66
Přístup Bikepromotion k řešení a kompenzace!
Wheelpics foto

Mínusy:
Valencie – dráha MGP smolík tak za rok ….. COVID zmatky
6,5 dne kroužení v kuse záhul na fyzičku a mozek
Cesta domů se chvílema vlekla
Přezutí za 15€ ... njn dovolená

A takhle to bylo postavy a děj je smyšlený a neodpovídá realitě, vše bylo v souladu s předpisy a žádné zvíře neutrpělo zranění při tvorbě tohoto zápisu ani při konzumaci steaku či žeber?

Dík všem co to čtou a vyjadřují nám podporu!

WE ARE KOPYTA RC!
SEZONA 2021 JE TU! CÍLE JSOU VYSOKÉ!

***********************

I LOVE HER6!

***********************

S POZDRAVEM CEO KOPYTA RC „HRUŠTIČKA“
ČTĚTE KOMENTUJTE SDÍLEJTE ŠIŘTE DO SVĚTA!
Ptejte se na co chcete ohledně eventu třeba Vám to pomůže :)

VAMOS!

Omluva za formátování textu ale tady na mcz je to náročné...

Kubik19 (776) napsal 08.03.2021 v 13:41+1

jako vždy boží :) díky za zlepšení nálady u kafé :)

1 reakce

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace 10.03.2021 v 12:09

díky

Kitty (8) napsal 24.02.2021 v 06:36+1

Bylo to velký, díky moc, že jsem mohla být u toho. Vamos kluci

Chippman (7) napsal 23.02.2021 v 22:50+1

Super počtení Honzo
Těším se až se zase uvidíme na dráze

Hančaa (161) napsal 23.02.2021 v 21:38+1

Loupežníci, příště i kdybych měla žužlat tažný, tak jedu zase s váma!
Počteníčko parádní

doucha (183) napsal 23.02.2021 v 21:34+1

Pěkný čtení . Seknout tam osobák poslední den, to chce koule .
Opět jste trefili lepší termín než my a to je k zamyšlení
Trénování s první ligou v ceně eventu

1 reakce

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace 23.02.2021 v 21:46

Příště jedeš s námi :)

Ozzy_ (1136) napsal 23.02.2021 v 21:22+1

Honziku, jako vzdycky pecka. Myslim ze opet super vyrovnanej team, tak uz se jen modlit at si tedle rok dame alespon jeden endurance, kdyz jsme oba soupli v almerii osobak o vic jak 3 vteriny To uz by se mohlo nekde ukazat

• Jerez de la Frontera Circuit Angel Nieto & Circuito Ca

JEREZ 2024 „ řeklo se bez bab“ aneb co se přihodilo ve Španělském království! Tak sezona 2023 skončila zářijovým eventem v Misanu kde to bylo epické a romantické včetně loket fotky od fotografa. No a co dál?! Jerez

Vloženo: 29.01.2024
    Uskutečněno: 29.01.2024
  • RIDE ON COLOURS!

RIDE ON COLOURS! MISANO CIRCUIT MARCO SIMONCELLI #58 Misano! Uprostřed sezony na okruzích, kdy se tu poflakujeme po ČR tak Pankáč jako správný kumpán zasel myšlenku na zářijový víkend do Misána. No myšlenku a dvě pro

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • KOPYTA RC BRNO 2023 final event B4L!

Tak se pojedeme podívat do Brna, kde se uprostřed srpna koná finálový event B4L sezony v rámci Endurance sezony a i sprintů. Event se konal 16-17/8 2023 kde kluci s B4L pojaly jako Malou cenu Brna. Konkurence a zvlášť

Vloženo: 24.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023