Yamaha YZF-R6R (2016)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 31.1.2024

Kopytí soustředění s agenturou co má kopytnaté zvíře ve znaku.

Vloženo: 01.06.2020, Uskutečněno: 01.06.2020, Zhlédnuto: 15x

Tak naše zájmové sdružení amatérský brusičů kolenních sliderů se usneslo, že je na čase jít po home office přípravě spočívající v best lapu mezi postelí ledničkou a koupelnou na dráhu.
Slovo dalo slovo a jedem směr Brno.

Naložil jsem maso, vzal láhev MYSLIVCE a společně s motocyklem se vydal s Ozzym směr Brno.
Cesta utíká velmi dobře i přes páteční provoz. Do Brna na okruh dorazíme cca 19:45 a jedeme rovnou do paddocku. Krása. Bereme útokem registraci kde sockujeme místo v boxu a za chvíli zatlačíme vozík do boxu č. 22 – dekadence ?
Vyložíme věci, uděláme registraci, a jelikož z agentury jsem po 6tiu letech tak změna je znát dostáváme na všechno QR kód a vtipnej nalepovací transpondér na podsedlák? Supeř.

Technická přejímka a QR kód na helmě (nás budou skenovat na vjezdu směr dráha jako lahváče v Penny)
Jsme ubytovaní a za nedlouho přijedou naši spolubydlící v boxu ….. osudem tomu je , že sousedi v boxu jsou Motoriders FR - #Lesapán bez lesa a Parmič? takže parta dobrá. Za chvíli dorazí i Pankáč takže KOPYTA RC jsou pro tuhle akci komplet?
Předpověď počasí je zajímavá jelikož nás první den čeká okruhový ideál a druhý den vodní hrátky.

Roztopený gril a obžerství, které vegan nepochopí se po dvou pivech a jednom myslivcoj se odebereme směr postel. V dodávce kde mám své místo „ psí bouda“ je hezky teploučko tak usínám velmi rychle. Ráno jako starej prostatik jsem v šest na nohou a šmatlám po depu střídavě s telefonem na uchu proč? Protože práce se nesmí zastavit. Nahříváky jedou a já se vrátím do boudy a hypnotizuji mraky, jelikož kousek od okruhu je již jasno a sluníčko.
Po snídani jdeme na rozpravu. Nic nového pod sluncem?

No nic jdeme na věc, teda moje neoblíbené Brno a začínáme. Ve skupině nás je jak do mariáše tak se rozjedeme a zjišťuji kudy to vede. Po roce v Brně jsem udělal jednu věc správně trefil výjezd na dráhu.
Čas těsně pod tři minuty takže splněno!

Do druhé rundy bere Pankáč kameru takže se koukneme co všechno děláme špatně a je toho dost. Ale v druhé rundě spolu slušně zajezdíme a máme z toho radost.
Třetí runda před obědem kamera a zvrhne se to v týmovou řež, kdy předjíždění probíhá několikrát tam a zpět ? Tempo kousek od osobáku ale co bych chtěl zázraky po roce v Brně a po 4 měsících na okruhu? Krom jednoho paka s SPZ ale vyřešeno … litr na rovině letí ale co ve vinglu co co …. Grázle….. Spokojenost panuje uvidíme po obědě.

Po obědě a regroupingu se naše skupina obohatí o Filipa Salače a Olivera Königa na SSP300!

To bude panishment. Tak počasí oblačné ale velmi dobré na kroužení. Hned v první dvacce jsem ztrestán v zatáčce od Filipa kdy potřebuju vyřešit toho exota s SPZ a tak nás Filip vyřeší oba dva ale zkurvili jsme mu kolo. No jelikož Filipa znám dlouho osobně tak si to v boxu vyříkáme a navíc oba chlapce pošlu na registraci, aby netrpěli v Béčku ale šup přeřadit směr skupina A.
Druhý trénink před nám ovšem red flag předchozí skupiny a kouřící motor Yamahy , která dojela do boxu nevěstí nic dobrého takže v akci hasiči, safetycar … trénink zrušen. No nevadí v poslední rundě bude push hard. No push hard si rozmyslelo počasí a zkropilo dráhu vodou …. Na mokré to nemá smysl a na oslizlé dráze na dvacet minut o ničem. Tak jsem to rozseknul otevřel jsem si pivo

Následně začal velmi brzy probíhat povedený podvečer, který přešel do velmi zábavného večera.

Zábavný večer byl obohacen naši návštěvou přes den kdy dorazila Hanča z Bystrca a Kitty.
Holky díky za pomoc s nahříváky, stojany a humorem !!!
Zábava byla opravdu vydařená jelikož o humorné zážitky a hlášky nebyla nouze.
Menší citace z diskuze o vejcích. Vzniklo to při předčítání menu snídaně v boxu ?
Vzbudíš se nemáš nářadí na místě a pak ho sežereš na cibulce ….. reakce na film pasti pasti pastičky …… sem kastrát neříkej to
#Kitty> líbat vejce není žádnej styl ….. a pak se debata zvrhla na profesní deformace
#Kitty> na prodavačku v obchodě u placení vypláchněte si prosím :D

Následovala diskuze o spaní na okruhu a mé psí boudě v dodávce ….. Pankáč to završil tím, že z boudy neslyšel nikdy žádný štěkání ….. no mě ten rum většinou umrtví

Výběr z hlášek>>
#to bylo když si tady Petr honil blbečka
#rozumim tomu i když to nebylo vyrčeno
#hebkým tuleněm dovnitř ( u zkoušení přilby)
Pauza na wc a video sviedci liehovovi všeci piči a pičky
Další video vosy vosy co lítaj kolem svojí osy to jsem plakal …..
Pak zhoustla atmosféra jelikož proběhlo cestopisný a trochu erotický video …
#vyměnil jsem Manuellu za Dádu Patrasovou z filmu návštěvníci ….. v boxu je dusno jako v Ermitáži ….. :D
Následovala diskuze děti a jejich výroba ….. Hanča – nedokážu si představit, že ho pánví rodím to ho radši vyflusnu ….. To uděláš tak jak jsi k tomu přišla, reaguje Kitty …..Ace odpovídá dále, ale nesmíš to polknout: D
No půlnoc se přiblížila a po ukončení láhve myslivce se naše skvadra odebral na lože. Někdo do postele, někdo na matraci ve vyhřáté dodávce a někdo do psí boudy HAF !
Povedené to bylo.
Ráno v neděli zima déšť hnus …… Snídaně pro všechny v boxu – Jamón a vejce ? deluxe

Přezujeme zakroužíme zdatně dopoledne. Teda chvíli to je spíš bratrobražedný souboj kdy Ozzy má vítěznou formu. Mámeslušné časy a okupujeme časomíru na vrcholu ono teda moc lidí nejezdilo tak to nebylo těžký. K obědu si dáme dlabanec a pivo ?
Pozdravíme #KA17, odpoledne najedu jedno kolo nechť už je to ničení mokrých pneu a na sucho to není ( TRACK 10 ° AIR 9°) což se přesvědčí i zbytek Kopyt. Takže výsledek balíme a jedem dom. Ještě jsem da pokec s traťákama na pit line – pohodová dvojka.
Cestou domů rozbor situace pro následující eventy. Teda jedna zajímavost proběhla krutej overtake jednoho přischlého semene ze šneka v Dacii Duster ….. obec 40 mimo obec 70 ... věk pilota asi součet čísel 40+70 …… se učil řídit když Gotllieb Daimler potkal W Maybachem!

Díky za přečtení příště se polepším hold pauza několika měsíců se na mě podepsala a netvořím úplně bez bolesti?

VAMOS!

PS.: DÍKY VŠEM ZA ÚČAST, VÝPOMOC ATD ATD :)

doucha (183) napsal 03.06.2020 v 17:05

Chippman (7) napsal 03.06.2020 v 15:13

... super počtení Ejsi, tys měl být spisovatel

mike.46 (604) napsal 02.06.2020 v 12:51

Ozzy_ (1136) napsal 02.06.2020 v 11:47

#DetiSeRodiTudyKudySiKNimPrisla

#KokosToJeMocne

Bylo to s Vami jako vzdy epesni

Sonicek (18) napsal 02.06.2020 v 06:27

viděl jsem foto na FB, užívejte :) tímto zdravím Hanču a Pšenu :)

Hančaa (161) napsal 01.06.2020 v 22:40+1

#ZabetonovanyRumburak

Kitty (8) napsal 01.06.2020 v 22:13

Jako vždy

• Jerez de la Frontera Circuit Angel Nieto & Circuito Ca

JEREZ 2024 „ řeklo se bez bab“ aneb co se přihodilo ve Španělském království! Tak sezona 2023 skončila zářijovým eventem v Misanu kde to bylo epické a romantické včetně loket fotky od fotografa. No a co dál?! Jerez

Vloženo: 29.01.2024
    Uskutečněno: 29.01.2024
  • RIDE ON COLOURS!

RIDE ON COLOURS! MISANO CIRCUIT MARCO SIMONCELLI #58 Misano! Uprostřed sezony na okruzích, kdy se tu poflakujeme po ČR tak Pankáč jako správný kumpán zasel myšlenku na zářijový víkend do Misána. No myšlenku a dvě pro

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • KOPYTA RC BRNO 2023 final event B4L!

Tak se pojedeme podívat do Brna, kde se uprostřed srpna koná finálový event B4L sezony v rámci Endurance sezony a i sprintů. Event se konal 16-17/8 2023 kde kluci s B4L pojaly jako Malou cenu Brna. Konkurence a zvlášť

Vloženo: 24.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023