Honda VT 750C Shadow (1998)

Vlastník Twetty73
Vloženo 2.10.2017
Aktualizováno 2.10.2017

Krasny,pohodlny cruiser ,Nevsedni barevna kombinace kombinovana s chromovimi doplnky .

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic: důvod neuveden

První dojmy - Prvni dojem,velka tezka motorka.Po seznameni a skamaradeni mi padla doruky.Ovlada se perfekne.Na dlouhe cesty se hodi jeji siroka sedla.Trosku nestabilni na rozbitych a zvlnenych silnicich.Nejvic ji vyhovuji silnice typu route 66.

Motorku bych doporučil pro - V pohode chlapum i zenskym co maj aspon neco malo najezdeno.

Doplňky na motorce - Predkopy,plexistit,operka spolujezdce,kozene brasny.Chystam jeste padaky.

Chtel jsem velkou motorku typu cruiser nebo chopper.Jelikoz se klasicke choppery uz nedelaji a nechtel jsem Yamahu Vyrago,Kavasaky EN 500 apod.Jsem se rozhodl pro cruiser.Hondu mam cca 0,5 roku a najeto cca 3500km,Absolutne spolehliva motorka i podle recenzi.Obsah 750 ccm a vykonem 32kw,to neni zadny zavodak ,ale na pohodovou jizdu v pohode staci.Do kopcu jede krasne,Spotreba se drzi pod 5L/100km.Jedina porucha co me potkala je nefunkcni tachometr(v soucasnosti se resi) dale jsem menil baterii.Jak jsem napsal vyse, motorka se nejlepe citi na dlouhych rovnych silnicich,Neovlada se spatne ani v zatackach avsak s vyssi rychlosti to chce vice zkusenosti.Je pohodlna,jeji siroka sedla a nastavitelne tlumice vas zadek dovezou v pohode 100km aniz by vas bolel.

smolicek92
smolicek92 napsal 10.10.17 v 19:02 10b.

pěkná barva,super stroj

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 08.10.17 v 08:45 10b.

Super gratulejšn.

Kropikkk
Kropikkk napsal 03.10.17 v 21:53 10b.

Gratulace pohodu v sedle

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 03.10.17 v 17:10 10b.

především velká gratulace a ať se daří a hodně šťastných kilometrů .

žižala.
žižala. napsal 03.10.17 v 14:16 10b.

Supr stroj.