Harley Davidson FLHTCU Electra Glide Ultra Classic (2002)

Vlastník truck
Vloženo 28.9.2017
Aktualizováno 28.9.2017

Legenda ještě poctivej Harley Davidson kterej není z Turecký fabriky.Tenhle krasavec se narodil v Yorku v Pensilvánii.

Motorka koupena od Hurtas (Písek)

První dojmy - Není to můj první Harley tak můžu srovnávat.Oproti naší EVO z roku 1995 je nižší postavím se oběma nohama celým chodidlem na zem to je super.Nižší těžiště lepší jízdní vlastnosti je to znát a to hodně.Zdá se mi i lehčí na ovládání na místě a přitom je papírově těžší zajímavé.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo si na něj troufne

Doplňky na motorce - doplňků od předchozích majitelů mraky to jsou desetitisíce

Už nemám kam jít jsem alespoň pro mě na vrcholu pyramidy všech strojů.
Jezdím na motocyklu Harley Davidson dál už nic není.
Nic lepšího pro mě zatím na této planetě nikdo nevyrobil.
Za to že tomu tak je,že na něm můžeme s babičkou jezdit a že je to vůbec možné pokorně děkuji svému osudu.

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 04.03.18 v 17:05 10b.

Peklo stroj

H.O.G.
H.O.G. napsal 03.01.18 v 13:51

Dobrá volba ...

danny3716
danny3716 napsal 28.10.17 v 10:27 10b.

jééé, oni se ti tam množí sami od sebe , parádní kousky

Taťka
Taťka napsal 15.10.17 v 15:56 10b.

Byl jsem trochu nepozornej a uniklo mi, že vlčí smečka jde z domu. Tohle železo je impozantní, nádherný, tož užívejte si ho ve zdraví a tak jak si my všichni jednostopí přejeme, vždycky kolama dolů...

truck
truck napsal 07.10.17 v 21:36

Chybělo hodně málo už jsem po něm i pokukoval Indian nebyl daleko od naší garáže Servis kterej se staral o našeho nového Haryka je VMP Písek http://www.vmpmotorcycles.com a to je domov Indianů kterému velí náčelník Míra Žižka No ale ja ho nezkusil protože mam doma i v srdci Harley Davidson a tak to je pro mě dobře