Kymco Grand Dink 125 (2001)

Vlastník pan_Mýval
Vloženo 26.9.2017
Aktualizováno 27.9.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

zzzmrzlinar
zzzmrzlinar napsal 04.10.17 v 00:43

10 za recenzi a asi nula za nákup

občas dovezu z Německa nějaký skůtřík, když už tam jsem, a lidí co si od firem spcializovaných na dovoz do mrtě vylítáných, prosolených, vorezlých a všelijak zbastnelých skůtrů už jsem pár potkal. Nejvíc mi bylo líto jedné paní co tady dělá za dvanáct hrubýho v supermarketu, si koupila asi za dvacet skvělou aprilii jedné firmy od ústí. Už je v tom za dalších dvacet za opravy a ještě furt nejezdí. Ale dokud bude v Čechách jediným kritériem cena tak to holt lepší nebude

zzzmrzlinar
zzzmrzlinar napsal 01.10.17 v 20:08 10b.

10 za recenzi a asi nula za nákup

pajapaja
pajapaja napsal 29.09.17 v 23:19 6b.

vyčerpávající popis ať slouží ku spokojenosti

Donald
Donald napsal 28.09.17 v 11:08 10b.

Skvěle popsáno, dobře uděláno, až na ten unáhlený kup. Člověk aspoň vše osahá a hodně naučí. Přeji jen šťastné kilometry a spokojenou manželku za řidítky!