renocar_unor

Kymco Grand Dink 125 (2001)

Vlastník pan_Mýval
Vloženo 26.9.2017
Aktualizováno 27.9.2019

Deník motorky
Nalezeno 5 záznamů

• Operace Reklamace: obrovské pozitivní překvapení ze Sme

Když se nefunkční Kimi sice povedlo oživit, ale s 1/3 kompresí a maximálkou 60km/h, byl jsem tak naštvaný, že jsem prodejci napsal negativní hodnocení. A tím se dal do pohybu překvapivý řetězec událostí... Po pár dnec

Vloženo: 11.09.2019
    Uskutečněno: 11.09.2019
  • Měření komprese: mám třetinovou než má být!

Když mi loni Kimi odmítla startovat a žádné normální řešení nepomohlo, koupil jsem si měřák komprese. A když teď jezdí o 40kph pomaleji než má, přeměřil jsem kompresní tlak. Co myslíte? https://img.motofotky.cz/upload

Vloženo: 28.08.2019
    Uskutečněno: 28.08.2019
  • Po opravě/seštelování: ze 125ccm mám dynamiku 50ccm

Tak jsem Kimi po roce čekání dostal k mechanikovi, aby opravil to na co si netroufnu nebo to neumím tak dobře. Nastavil vůle ventilů ("za celý život skútru na ně nikdo nesáhl, chtělo by je to zabrousit"), nastavil karbur

Vloženo: 15.08.2019
    Uskutečněno: 15.08.2019
  • Už zase je to rozbitý - komprese motoru

Najezdil jsem na Kimi ne více, jak 1000km - jako na záložním stroji, když Satík čekal na investice - a už zase je nepojízdná. Jednoho rána prostě nenastartoval - ani nožním startérem na půlhodinové protáčení. Vymě

Vloženo: 31.07.2019
    Uskutečněno: 19.09.2018
  • Údržba - olej, brzdovka, destičky

Na Kimi jsem se poprvé pustil do údržby sám, namísto abych stroj svěřil mechanikovi. Na tohle je Kimi skvělá: kdybych nekoupil stroj v semi-šrotózním stavu, nikdy bych si netroufl do toho jen tak vrtat. Ale tady jsem pro

Typ: Údržba
    Vloženo: 16.07.2018