renocar_unor

Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník SperkysCBR
Vloženo 22.9.2017
Aktualizováno 22.9.2017

Klasická sportovní motorka z doby kdy vzhled motorek ještě za něco stál. Našel jsem kousek u kterého nedošlo k napadení tunerem.

Suzuki GSX-R 1000: Honda je Honda

První dojmy - Motorka mě nepřekvapila ani v dobrém ani ve zlém, je přesně taková jak jsem čekal, dříve jsem vlastnil stejný typ, ale rok 2009 v barvách Repsolu. Vzhledově je pro mě ročník 2006 a 2007 TOP, problém už byl jen najít motorku v přijatelném stavu, což je v ČR problém.

Motorku bych doporučil pro - Pokud je člověk vysoký, je to lepší volba než model 2008.

Doplňky na motorce - Blinkry Rizoma, držák SPZ, Alarm

Je to moje sedmá motorka, takže srovnání už mám. Musím říct že co se týče podvozku nenajde konkureci, ta ovladatelnost je vynikající, vyhovuje mi hydraulická spojka, tlumič řízení, kupodivu i posez, který se od ročníku 2009 drobně liší, ale při větší vzdálenosti je rozdíl podstatný. Malinko pokulhává výkon, ale s tím se dá žít, do provozu je to úplně v pohodě. Ani jsem nečekal, že budu tak spokojenej s tak starou motorkou, už jsem dříve kopil tři funglovky a ani na jedné z nich jsem si jízdu tak neužil. Přiblblé jízdní módy a UFO vzhled... to není nic pro mě. Ještě jako bonus mám originální alarm od Hondy, sice nevím kolik stál, ale funguje bezvadně.

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 18.04.18 v 08:36 10b.

Krásná přeji super sezonu 2018

kudrlik
kudrlik napsal 05.02.18 v 19:24 10b.

Zlatě bez tunění

Ondra91
Ondra91 napsal 22.09.17 v 20:08 10b.