KTM 1190 Adventure R (2013)

Vlastník technick
Vloženo 20.9.2017
Aktualizováno 21.9.2017

Vloženo: 03.10.2017, Uskutečněno: 28.09.2017, Stav tachometru: 36840 km, Zhlédnuto: 28x

Tak po servisu, výměně pneumatiky a dalších vylepšeních motorky je čas se konečně pořádně svézt. Naše silnice to je vražda a tak na pár dní do Rakouska

Malta, Nockalmstrasse a Mariacell.

Motorku jsem po přejezdu rakouských hranic já jelito hodil na zem, díky padákům bez následků, jinak vše v pohodě.

I jsem dvakrát trochu zmokl, ale tak málo, že jsem ani nemusel zastavovat kvůli nepromoku.

Motorka mi dělala v zatáčkách opravdu velkou radost Sedadlo je při delším používání dost tvrdé, přesto z trojice motorek, které jsem letos vlastnil (F800GS a Yamaha XT660Z Tenere) nejpohodlnější. Sedlo je však věc, která se dá vždy řešit (přešitím, výměnou atd) Taky jsem měl chvílema pocit, že opravdu topí, ale díky teplotám v rozmezí 8 až 19 nad nulou mě to nijak nesralo, uvidíme v létě až se přehoupnou přes 30.

mildafleck (-5) napsal 04.10.2017 v 20:47

Jojo povedlo se to přesně jak píšeš je jedno kudy jedeš vše je nádhera.Mě nejvíc překvapilo Nockalmstrasse a okolí to je pecka...

technick (41) napsal 04.10.2017 v 12:14

Při každé návštěvě Rakouska objevím něco nového, pěkného. Mariazell předčil mé očekávání hlavně, tím, jak se tam dá krásně celý den jezdit a proto jsem ani moc nefotil a jezdil a jezdil

elvis78 (133) napsal 04.10.2017 v 11:32

Fakt pěkný místa

• Velký servis, montáž nezbytných doplňků.

Tak jsem ujel potřebných pár kilometrů zbývajících do servisu a protože motorka doposud jezdila do KTM Mladá Boleslav, firma FlashTeam, tak jsem jí svěřil opět tam. Ventily, brzdová kapalina, vzduchový filtr, svíčky atd

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 01.10.2017
    Uskutečněno: 27.09.2017
  • Zadní pneu, držák navi, Osram Night Racer

Když jsem si dal takovou práci s vyndáním světla z motorky, rozhodl jsem se jí osadit led náhradou H11 žárovek od firmy Osram. Svítí to skvěle !!! Musel jsem to ale zase vyndat, protože check control a can bus motorky

Vloženo: 24.09.2017
    Uskutečněno: 24.09.2017
  • Nemontáž doplňku

Tak jsem si řekl, že vyměním obyčejné hásedmy v hlavním světlometu za hásedmy Osram Night Racer 110. Asi nejlepší vyráběné žárovky na motorky. :-DD Cožééé ?!!! Musí dolů sedlo, kryt nádrže, spodní plast kapoty,

Vloženo: 21.09.2017
    Uskutečněno: 21.09.2017