stratos_r1250gs

Triumph Street Triple R (2010)

Vlastník Wildaja
Vloženo 17.9.2017
Aktualizováno 23.6.2019

MOTOZÁVO.DĚNÍ - Vysoké Mýto

Vloženo: 11.06.2019, Uskutečněno: 23.05.2019, Zhlédnuto: 176x

Každoročně teplý květen se letos rozhodl zúrodnit deštíkem tolik potřebnou půdu .

Pro mě to byla výzva . I na dešti se musí umět jezdit a představte si - fakt to jde
a beze strachu. Respekt zůstává, gumy držíííí a jde opravdu s rozumem projet cokoli.
Ujíždějící zadek byl pro dnešní den brán tak trochu jako normál,
ale driftem jezdil asi jen Filip Salač .
Víte, co pro náš motocyklový svět tento talentovaný klučina znamená ??? .

Nebojím se říci, že kostky a podobná klouzadla mi už těžkou hlavu dělat nebudou .
Stejně jako lepenice na cestách, ty jsem si odbourala již loni a i kdyby náhodou,
nějak to prostě vždycky dopadne.

Sice jsem stále zkušenostmi ... někde v zemi Nikoho .
Kde moje odvaha je mezi "už ne" (znám to, umím to, já vím a rebeluju ) a
"ještě ne" (to nedám, bojím se, snažím se, nejde to a zase ... JÁ vím ), ale nechybí mi .
Nyní je důležité přemluvit jen hlavu a to je pekelná dřina.
Páni kluci z MOTOZÁVO.DĚNÍ, co dnešní den pro nás zařídili jsou super .
Všichni ostatní, co se rozhodli i přes nepřízeň počasí přijet a zajezdit si stejně jako My ... smekám . Ráno v 8 to totiž vypadalo tak na zrušení akce a přece se na nás štěstí i sluníčko podívalo .
Osušilo dráhu a dalo nám k jízdě nové šance, které jinak pro nás zůstávají nevyužity.

Chceme si příště zařádit úplně stejně a třeba i líp, jestli to jde . Děkujeme .

Komentáře k zápisu
Wildaja napsal 22.06.2019 v 12:25

Pedl .
Dodávka je prima. Stydím se, ale s úsměvem .
Vše potřebné si dovezeš a veškerou energii můžeš vložit jen do jízdy, což oceňuji a nejen já. Všichni tak jezdí, se zázemím. Už málokdo po své ose. I to je samozřejmě správné, jen si to užijí jinak. Touha dojet v pořádku domů je vícenásobná a na jízdě to jde poznat.
Máme to tak spousta z nás nastavený .... prachy, prach a prachy. Je to drahý koníček, nakažlivý, ale ten nejkrásnější .
Navíc Vysoké Mýto je krásný okruh, tam nejde o rychlost, ale užít si zatáčky, naučit se vnímat moto .... na učení ideál .

Děkuji za komentáře, vážím si toho .

Wildaja napsal 22.06.2019 v 12:16

dafikk .
Ahojky. Tak se závoděním to nebude tak horké , zatím mi chybí k mé zlosti to správné ... strhnutí se pro to .
Miluji rychlost a jsem i odvážná, ale v hlavě mi buší - nepřežeň to !
Tak si jezdím pro sebe. Né výletově, na kochání mám nyní zahrádku, ale kvůli času si to plánuji pečlivě a pro někoho kdyby mě slyšel i nudně. Ale co, mě to stačí, baví a hlavně je každá jízda lepší a lepší .
Tam, kde jsem jezdila při.osraně nyní jezdím s rozvahou a s úsměvem.
A to se mi dost líbí, takhle jsem si to vždy přála .
Potkáme se, taky Tě chceme vidět a poslechnout si zážitky světový .

Pedl napsal 20.06.2019 v 00:03

Přijet dodávkou, styď se Ale jde vidět, že sis to užila Jel jsem kolem Mejta před pár týdny na letecký den v Hradci, vždy pokukuju z hlavní silnice co se tam děje

dafikk napsal 12.06.2019 v 07:32

Ty jo....odvážná školačka v akci Super. Od výletů k závodění?!? No budiž ti přáno a požehnáno.
Budu rád,až vás zase někde potkám. Ať se vám daří

• Já nezapomněla ... Švábenice 2019

Život má neustále potřebu nás vyvádět z každodenní šedi, to opravdu ANO a nedivím se :-D. Plno překvapení nám věkem uniká :-P. Není na škodu se nechat inspirovat třeba i dětmi

Typ: Sraz
    Vloženo: 30.04.2019
    Uskutečněno: 27.04.2019
  • Pannonia ring Hungary

Tak se nám to vše krásně poskládalo jako suprové puzzle. Počasí, nálada, peníze, motorky. Chuť vyzkoušet víc vnímat a prožívat svoji moto ... ... prostě, když to řeknu po svojí

Typ: Dovolená
    Vloženo: 11.08.2018
    Uskutečněno: 29.07.2018
    Komentářů: 12
  • 8.6. - 10.6. - Superbikový víkend v Brně

Brněnský okruh umí ohromit, pohltit a vtáhnout vás do děje svojí báječnou atmosférou (s). Stačí se rozhlédnout po okolí a je to |-) :-DD. Byli jsme ztraceni jako stovky jiných co př

Typ: Reportáž
    Vloženo: 02.07.2018