renocar_unor

Yamaha X-max 250 (2007)

Vlastník Abs
Vloženo 17.9.2017
Aktualizováno 1.11.2017

Je to muj prvni skutr ale uz prvni jizda me presvedcila o tom ze to pujde

První dojmy - Prvni jizda vyla super vyborny tah motoru sedla mi bajecne

Průměrná spotřeba - 2.91286 l/100km

Druha jizda byla o neco smutnejsi vyrazil jsem na cestu a po dvaceti minutach my sla teplota do cerveneho ,zastaviul jsem nechal vychladnout a jel dal zdalo se ze je to v poradku ovsem kdyz jsem poridal tak jsem jednak zjistil ze motorka se dostane max na 110km/hod v teto rychlosti jako by mela omezovac zacala cukat a ztracela vykon.
Tajze ted musim zjistit proc se hreje, termostat jsem vyndal proplachjl v horke vode a ten funguje tak nevim co tomu bude , ale desi me ta rychlos mam strach ze nebude neco v motoru v poradku protoze se obcas i pri nizsich otackach nejak divne jakoby zadrhava. Nevyhoda teto motorky je ta ze dily na ni jsou na muj vkus dost drahe (napr. Dat 1.600,- za 13ti centimetrovy pistek sedla je opravdu trosku nesmysl)

denisbiker
denisbiker napsal 12.04.18 v 01:29 10b.

Mám stejný motor a ten "omezovač" ve 110Km je nejspíš hoodně jetý variátor...Nejspíš bude na výměnu celý...Aspoň takto se mi přesně choval skůtr když byl variátor již po smrti... S tou teplotou neporadím,ale nejspíše vodní pumpa jak píše kolega...

Abs
Abs napsal 18.09.17 v 10:32

přiznám se že vubec netušim co bych na té vodní pumpě měl hledat :( napadlo mě jestli to třeba nemůže být nějak zavzdušněné ?
Jinak dekuju moc , kdyby nevařil tak je to uplně pecka .

ilicc
ilicc napsal 17.09.17 v 11:30 8b.

skus pozriet vodnu pumpu. Inak pekna moto