Honda VFR 750 (1993)

Vlastník Datlík
Vloženo 16.9.2017
Aktualizováno 19.9.2018

Japonec ježděný v Itálii, bohuže v ČR už nejdou sehnat.

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Křeček - Benemoto (Benešo - Doporučuju, férové jednání, motorka připravena dle dohody.

První dojmy - Autobus na dvou kolech a úsměv od ucha k uchu :D

Po prodeji Hondy CBR 600 f jsem zvažoval co koupit. Za rok najezdím přes 14 tisíc km a potřebuju spolehlivého dělníka. Používám motorku každý den na dojíždění do práce (60 km) a občasné cestování.
Mám rád karbec, jednoduchost, neokoukané věci... Navíc moderní motorky mi stále nic neříkají. Proto jsem začal shánět pěkného youngtimera.
Chtěl jsem cestovní starou motorku s kapotou a začal jsem vybírat z Kawasaki gpx 750, kawasaki zzr 1100 nebo jedno z prvních VFR.
Nakonec jsem se rozhodl opět pro Hondu.
VFR je legenda o které je hodně napsáno, navíc její motor mě okouzlil.
Proto sem píšu pouze své poznatky po pár tisích km v sedle.
Plusy : Neokoukaná stará klasika, mohutná, pohodlná, letmo uložené kolo, motoricky perfektní.
Mínusy : Asi váha, slabé brzdy, málo místa pod sedlem, nepřesný palivoměr.

Datlík
Datlík napsal 24.09.17 v 03:00

Díky za komentáře, snažím se postupně VFR dát do ještě lepšího stavu než je teď. (vložím časem fotky)
V zimě budou opravený nedostatky na laku, teď se musí ještě jezdit
Jinak motor mě, ale hrozně baví

Bonk
Bonk napsal 23.09.17 v 21:30

Bonk
Bonk napsal 23.09.17 v 21:30 10b.

4 valce do V to je nařez at ti to slouží

Vesli
Vesli napsal 21.09.17 v 18:22 10b.

Prostě VFR je VFR vybral jsi si dobře já mam o generaci novější a máš pravdu už těch našich motorek moc není...

owenovic
owenovic napsal 16.09.17 v 12:13 10b.

Dobrá volba. Tato motorka je velice pohodlná, jezdí svižně a je i spolehlivá. Navíc je i s bonusem letmo uloženého kola , které se mi zamlouvalo. Za mě bezkonkurenčních 10 bodů. Není nad klasiku.