Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník Fena-
Vloženo 16.9.2017
Aktualizováno 16.9.2017

Vloženo: 06.07.2018, Uskutečněno: 06.07.2018, Zhlédnuto: 2x

Pracovní týden 02.07. - 04.07.2018
Tak já už fakt nevím. Změřila jsem si, že od domu ke kolbence to mám 889 metrů. Jeeenže cesty z práce jsou jakési zapeklité. Buď nemůžu najít odbočku nebo někdo ukradl směrové cedule nebo mi nefunguje blinkr nebo tomu absolutně nerozumím. To si takhle frčím v pondělí dom a najednou koukám , „helemese, Moravská Třebová!“ To už nejspíš jedu delší dobu úplně ale úplně blbě, ne? Jenže ta cesta je prostě parádní a výplachová... V úterý jsem si nadělila za osobní statečnost na pracovišti k odpolední svačině technickou trasu, tzn. co nejvíc zatáček. Hhhmmmm... A ve středu za mnou o dopolední pauze přišel z vedlejší dílny kolega (motorkář)(jako každý den, je přece potřeba všechno probrat) a já mu říkám „dej mi chvilku, udělám si kafe“. Než jsem se vrátila, prostudoval mi hřebečka zaparkovaného před vraty a povídá „si říkala, že jezdíš lážoplážo, takže kde máš poserproužky?!“. Cccsssssss, zbořená smíchy dělám, že naprosto nechápu, co tím myslí. Ve středu už slunko pere jako o život, takže přeparkovávám hřebečka k Terce dalšího kolegy (motorkáře) a tulím ho s ní pod jednu plachetku, aby se v té sluneční palbě zbytečně netavil. Odpolední záhryz porcuju půl po Čechách a půl po Polsku, vracím se takřka s tmou. Možná bych měla zkusit zažádat o příspěvek na dopravu ze zaměstnání...

Pondělí – 153 km
1.trasa: Žamberk, Libchavy, Česká Třebová, Moravská Třebová, Mohelnice, Zábřeh, Králíky, Žamberk

Úterý – 121 km
2.trasa: Žamberk, Jablonné nad Orlicí, Suchý vrch, Červená Voda, Štíty, Lanškroun (Laudon), Knapovec, Ústí nad Orlicí, Vamberk (Vamberecký les), Žamberk

Středa – 235 km
3.trasa: Žamberk, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou, Bílý Újezd, Trnov, Opočno, České Meziříčí, Josefov, Trutnov, Adršpach, Teplice nad Metují, Broumov, Otovice, Klodzko (PL), Dolní Lipka, Žamberk

SlimM (48) napsal 08.07.2018 v 23:34

Vůbec se tomu nedivím, když tam máte tak krásně!

zeke11 (138) napsal 07.07.2018 v 00:12

Tak je to naprosto v pořádku...

• Okupační výroční sobota...

Okupační výroční sobota…... 21.08.2021 Tož všem Johankám, i když nejsou z Arku, pěknej svátek, když už jste ho vyfasovaly na tohle datum. Sobota a počasí zralý na výlet. Záměrně netvrdím na toulačku, protože s mlá

Vloženo: 06.09.2021
    Uskutečněno: 21.08.2021
  • Long live victory!...

Long live victory!... 08.-09.05.2021 Málem to vypadalo, že budu mít utrum, ale nakonec...vítězství!!! Juchůůů! Staříky měla na starost poprvý na víkend ségra a mládě se nakonec v pátek večer taky přemístilo. Do zbýv

Vloženo: 16.05.2021
    Uskutečněno: 16.05.2021
  • Vypalovačka bez dat...

Vypalovačka bez dat... 24.-25.04.2021 Mno... Jak s touhle kapitolou naložit, abych se nemusela zprudka nad sebou zamyslet...sákryš. Nejspíš jako obvykle :) Už bylo nad slunce jasnější, že ten víkend klapne, poněva

Vloženo: 08.05.2021
    Uskutečněno: 08.05.2021