Yamaha TMAX (2002)

Vlastník Danda
Vloženo 15.9.2017
Aktualizováno 10.7.2018

Zakletá motorka v těle skůtra,jo ale to už tady někdo psal.

Motorka koupena od FIRMA:Bc.Vavřinec Číhal - Lucky Cow Moto - Já jsem s prodejcem spokojen i když je dost lidí kteří moc spokojení nejsou.

Gilera Nexus 500: Protože zrovna nebyla žádná za dobrý peníze v dobrém stavu v nabídce.

První dojmy - První dojem z jízdy ? ... fakt dobrý.

Motorku bych doporučil pro - Všem kteří potřebují k ježdění na motorce trochu praktičnosti a nepotřebují k projížďce 100 a víc koní

Doplňky na motorce - Upravený přední a zadní blatník,nějaké karbonové polepy,brzdový třmen z R1,

Jak to všechno vysvětlit , že už zase jezdím na skútru . Asi nejvýstižnější bude to ,že už jsem starej. Ježdění na CBR 600 bylo moc fajn , ale těch koňů tam bylo tolik ,že mě to vlastně strašně štvalo. V době kdy je spoustě lidem 110 koní k smíchu a motorka s obsahem 600 nestojí za zvážení, mě přišla hrozně divoká a tak ač nerad jsme se spolu rozloučily.
No a teď tedy proč T max...protože je za všech skútrů nejvíc podobný motorce. Ať už výkonem a nebo jízdníma vlastnostma .Peněz moc nebylo ,takže jsem koupil první model , trošku potlučenej s tím že ho doladím . Ve Znojmě u Lucky Motorcycles už delší dobu stál pro mě vhodnej kus , takže jsem vzal děti na výlet , pujčil vozík na motorku a už jsme jeli.Pak už jen doma rozebrat , prohlídnout opravit co bylo nutné, upravit co jsem chtěl ,přihlásit a jezdit .Po 4 měsících ježdění ,což je v mém případě asi 2000 km musím pět na T max skoro samou chválu .Je pár věcí co budu muset ještě upravit, ale za mě fakt dobrý.

Sezónu 2017 jsem si T maxem moc užil a jsem fakt spokojenej, jede přesně tak jak mě to vyhovuje.Pohodlný cestování s nějakou tou praktičností.Z pracování Yamahy je fakt dobrý,takže koupě T maxu byla moc dobrá volba.

klubko
klubko napsal 18.09.17 v 13:06 9b.

t-max se mi taky už chvíli líbí, ale zatím bych pro něj neměl využití.
Líbí se mi, žes ho doma rozebral, abys ho prohlídl a opravil. Mohl bys to trochu rozepsat? Co u takle staré motorky čekat?