Honda VF 750F (1984)

Vlastník Lukyn508
Vloženo 14.9.2017
Aktualizováno 21.9.2017

Moje první vlastní mašina. Zakoupená od pána z okolí kraje tvarůžků.

První dojmy - Po výměně svíček a zakoupení nové baterie motorka jezdí jak má. Trochu mě zklamaly menší závady v elektroinstalaci, které mi pán při prodeji motocyklu zatajil, ale to je už asi tak nějak dneska normální. Naštěstí se nejednalo o nic, co bych si nebyl schopen opravit sám.

Motorku bych doporučil pro - Každýmu kdo má rád starý 4-válec. A potom taky ... každýmu :-)

Poté co jsem si motorku přivezl domů a zjistil, co všechno mi prodejce neřekl o stavu elektroinstalace, jsem se málem rozbrečel Naštěstí jsem si všechny vadné díly časem opatřil přes internet ze zahraničí a vše postupně opravil.
Motorka je poměrně těžká, ale zato pohodlná i pro jízdu se spolujezdcem. Najel jsem na ní zatím cca. 200km, takže nic moc o jízdních vlastnostech nemůžu soudit. Dobře se mi na ní sedí, měřím kolem 175cm a pohodlně stojím nohama na zemi. Spotřeba je kolem 6L. Možná něco přes, ale to mi je celkem šumák, nemám ji na denní ježdění. Četl jsem, že tyto motocykly trpí na slabý brzdný účinek, ale já jsem tento problém nezaznamenal. Jezdím pomalu a tak ,abych to nemusel zbytečně někde brzdit i podrážkama.

Čadil
Čadil napsal 05.03.18 v 16:42 10b.

hezká mašina

p.epanica
p.epanica napsal 14.09.17 v 18:09 10b.