Victory Vision Tour (2008)

Vlastník DALLAS4545
Vloženo 9.9.2017
Aktualizováno 9.9.2017

Zkusit se má v životě všechno, takže z goldwinga (šestiválec), přes BMW 1200 LT (čtyřválec) až po tento dvouválec. Člověk sice musí častěji řadit, ale ten zvuk je božííí.

První dojmy - Na tu váhu (400 kg pohotovostní) je kupodivu dobře ovladatelná. Po nějakých 100 - 200 km si na to člověk zvykne, pak zkouší kolik to snese v zatáčkách (a že snese), za plynem jde taky výborně, jen ten rozsah použitelných otáček je podstatně menší, prostě se častěji řadí.

Volil jsem mezi Valkyrií Interstatem a Victorkou. Šlo spíše o volbu mezi koncepcí motoru, nakonec jsem koupil dvouhrnek a jsem spokojen.
Ten zvuk je nepopsatelný, to se musí zažít. Jsou tam performance výfuky - prostě balada.
Motor má skvělý krouťák, táhne to i naložené docela pěkně. Brzdy sice měl bavorák lepší, ale proti goldwingu 1500 je znát pokrok. Rám je pevný, zatím jsem nezjistil žádný pokus o kroucení v zatáčkách. Design je zvláštní, někdo ho zatracuje, jiný obdivuje, název modelu "vision" asi vystihuje podstatu. Perfektní je spotřeba, zrovna jsem se vrátil z projížďky (cca 470 km po Slovensku), vše na jednu nádrž, podle palubního počítače průměr 4,8 l/100km.

X_U_R_D_E
X_U_R_D_E napsal 27.01.19 v 21:24 10b.

renfeold
renfeold napsal 27.10.17 v 12:22

Vítej mezi námi nadšenci. Až budeš poslouchat komentáře o přerostlým skútru , ignoruj to. Protože nevědí o co přicházejí. Tak ať Ti slouží a užij si s ní co nejvíce pohodových km.

StB
StB napsal 16.09.17 v 10:49 10b.

Taková kompilace klasiky a moderny. Ne každému se to bude líbit, ale tak je to se vším. Za mě parádní jachta. Ať slouží.

BožíJezdec
BožíJezdec napsal 16.09.17 v 10:24 10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.09.17 v 08:28 10b.

Parádní křižník gratulejšn.