renocar_unor

Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 23.04.2022, Uskutečněno: 21.04.2022, Zhlédnuto: 20x

Vlastně tento můj výlet začal 15. dubna. Vyjel jsem ven s tím, že si projedu silnice po zimě. Kousek od Konstantinových Lázní jsem projel zatáčkou a viděl jsem na své straně v příkopu motorku (Kawasaki Z900) s "D" na eRZetě. Byla otočená předkem proti mě. Několik metrů dál se zvedal jezdec. Běžel jsem hned k němu. Po chvíli jsem zjistil, že on je v pořádku. Měl jen špinavé věci od trávy. Po malém vyzvídání mi řekl, že jel ve stejném směru jako já, ale po výjezdu ze zatáčky mu prý zavibrovaly řídítka a sjel do příkopu. Zde se zabořil předním kolem a dál "doplachtil". Motorku jsme dostali společně na silnici a pohledem zjistili, že dál se nejede. Přední vidlice byla ohnutá pod motor... Jinak motoricky bylo vše v pořádku.
Dále to už bylo jen o čekání. Zavolal jsem dobrému kamarádovi, který asi za hodinu přijel s vlekem. Kamarád s manželkou odvezli havarovaného Zeda i s majitelem až domů, do Schwandorfu.
Protože jsem už tak nějak neměl náladu pokračovat v cestě, zastavil jsem se jen na nedalekém vrchu Krasíkov se zříceninou hradu Švamberk a na pořádné kafe. Z havárie fotky sem vkládat nebudu. Zbytek cesty jsem projel až za šest dní. Celkem najeto cca 185 km.

SlimM (48) napsal 04.05.2022 v 07:40+1

Déj? Vu!
Zatímco ty začínáš sezónu záchranou motorkáře, my tak končili tu loňskou.

• 2023 novoroční

Jako mnoho dalších (y) jsem dnes neodolal a sedl na moto ... Počasí jak vymalované, jasno a teplo. Co víc si přát na cestu :-DD okolo komína. Najeto cca 82 kilometrů, dost na to, aby si člověk provětral hlavu.https:/

Vloženo: 01.01.2023
    Uskutečněno: 01.01.2023
  • Říjnová vyjížďka

(..a snad ne letos poslední :-DD ) Dneska jsem určitě nebyl sám koho napadlo vzít z garáže svého "mazlíka" a vyjet ven provětrat si hlavu. Najeto cca 200 kilometrů za krásného odpoledne a v doprovodu kamaráda. Cestou js

Vloženo: 30.10.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • druhá cesta Českem

V sobotu dopoledne jsem vyrazil na cestu, kterou jsem si v týdnu naplánoval. Inspiraci jsem čerpal zde, na stránkách deníků ostatních motorkářů. Nějak jsem si body poskládal za sebou, ale tak, abych měl trasu bez zbytečn

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 03.09.2022