renocar_zari

Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 19.3.2019

12.8.-15.8. Lago di Garga, Stelvio

Vloženo: 18.08.2019, Uskutečněno: 12.08.2019, Zhlédnuto: 372x

Od 12.8. jsem si naplánoval dva týdny dovolené, byla naplánovaná trasa a … všechno bylo nakonec jinak. Všichni to nakonec vzdali. Takže jsem zůstal sám a dva týdny dovolené před sebou
Koncem června jsem byl v Itálii (Lago di Garga), Torbole. Protože se mi zde líbilo, dal jsem na doporučení své ženušky, která mi řekla: když se ti tam tak líbilo, proč se tam nejedeš podívat znova? Takže bylo rozhodnuto, ubytování jsem sehnal na protějším břehu, Riva del Garda.
Tak první den (12.8.) jsem vyrazil na cestu. Pro přesun jsem výjímečně využil dálnice. Cesta se, bohužel, většinu času konala za deště. Další dny už bylo nádherně
Druhý den (13.8.) jsem se rozjel oklikou přes Švýcarsko (vystoupáno do výšky 2805m n. m. do sedla Stelvio . Než jsem se dostal až na vršek, tak jsem projížděl mrakem, ve kterém bylo jako v prádelně. Neříkám, že cesta je špatná... asi bych to přirovnal k cestě po Václaváku: Strašně moc lidí a ne vždy jsem si tempo mohl určovat sám. Řekl bych to asi takto: Byl jsem tam a pro příště bych volil jiné místo...
Třetí den (14.8.) jsem si udělal odpočinkový výlet kolem jezera, zastavil jsem se na místech, která mě připadala zajímavá. Na několika zastávkách jsem potkal i jiné motorkáře z ČR.
Čtvrtý den (15.8.) jsem se po snídani rozjel domů.
Celkem jsem najezdil cca 1750 km.

Tondast (0) napsal 02.12.2019 v 19:41

T_G (1) napsal 18.10.2019 v 19:37+1

Super, krásný výlet a ještě hezčí fotky. Na Gardě se nám taky moc líbilo, takže na první velký výlet v r. 2020 inspirace načerpána. Díky

Milan1963 (83) napsal 04.09.2019 v 13:23

Pěkný výlet. Já letos nakonec jel taky sám - kolega v den odjezdu havaroval...projel jsem celé Dánsko a kousek Švédska. Jo, člověk míní a ...

• 500 kilometrů v sedle

Snad každý o tom slyšel, málo kdo to zažil... Před lety jsem slyšel o této akci, ale letošní rok mě to vyšlo. Na místo srazu, Přestavlky, jsem přijel už v pátek. Druhý den (sobota) se vstávalo s východem slunce a na tr

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.08.2020
    Uskutečněno: 08.08.2020
  • Česko - kolem dokola

Vlastně to všechno začalo tím, že jsem si koupil hamaku. Říkal jsem si, že bych jí měl také vyzkoušet. První den jsem vyjel ve společnosti ještě dvou motorek (dva + baťůžek :-DD ). Vyjeli jsme směrem k místu, které na WE

Vloženo: 09.07.2020
    Uskutečněno: 05.07.2020
  • Rozhledna na Dědu

Byl hezký den a tak jsem vyjel na Křivoklátsko. Přijel do Talichova údolí nedaleko Berouna a zbytek jsem musel dojít pěšky. Samozřejmě, že jsem ušel podstatně delší trasu, protože rozhlednu během mého výšlapu dvakrát pře

Vloženo: 10.05.2020
    Uskutečněno: 09.05.2020