Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 19.3.2019

12.8.-15.8. Lago di Garga, Stelvio

Vloženo: 18.08.2019, Uskutečněno: 12.08.2019, Zhlédnuto: 195x

Od 12.8. jsem si naplánoval dva týdny dovolené, byla naplánovaná trasa a … všechno bylo nakonec jinak. Všichni to nakonec vzdali. Takže jsem zůstal sám a dva týdny dovolené před sebou
Koncem června jsem byl v Itálii (Lago di Garga), Torbole. Protože se mi zde líbilo, dal jsem na doporučení své ženušky, která mi řekla: když se ti tam tak líbilo, proč se tam nejedeš podívat znova? Takže bylo rozhodnuto, ubytování jsem sehnal na protějším břehu, Riva del Garda.
Tak první den (12.8.) jsem vyrazil na cestu. Pro přesun jsem výjímečně využil dálnice. Cesta se, bohužel, většinu času konala za deště. Další dny už bylo nádherně
Druhý den (13.8.) jsem se rozjel oklikou přes Švýcarsko (vystoupáno do výšky 2805m n. m. do sedla Stelvio . Než jsem se dostal až na vršek, tak jsem projížděl mrakem, ve kterém bylo jako v prádelně. Neříkám, že cesta je špatná... asi bych to přirovnal k cestě po Václaváku: Strašně moc lidí a ne vždy jsem si tempo mohl určovat sám. Řekl bych to asi takto: Byl jsem tam a pro příště bych volil jiné místo...
Třetí den (14.8.) jsem si udělal odpočinkový výlet kolem jezera, zastavil jsem se na místech, která mě připadala zajímavá. Na několika zastávkách jsem potkal i jiné motorkáře z ČR.
Čtvrtý den (15.8.) jsem se po snídani rozjel domů.
Celkem jsem najezdil cca 1750 km.

Komentáře k zápisu
Milan1963 napsal 04.09.2019 v 13:23

Pěkný výlet. Já letos nakonec jel taky sám - kolega v den odjezdu havaroval...projel jsem celé Dánsko a kousek Švédska. Jo, člověk míní a ....

• Koncové světlo

Začnu trochu ze široka …. Před časem jsem se vracel už za tmy domů. Cestou jsem přijel k dopravní nehodě auta v jednom hodně nepřehledném úseku v lese. Řidič měl lehké zranění a

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 03.08.2019
    Uskutečněno: 03.08.2019
    Komentářů: 1
  • Krajní body

Už dlouho jsem si pohrával s myšlenkou, že v rámci poznávání naší republiky navštívím všechny krajní body ČR. Tak jsem začal ve středu :-D . Vlastně jsem začal v sobotu a to návš

Vloženo: 30.06.2019
    Uskutečněno: 29.06.2019
    Komentářů: 2
  • Pekelné doly

Všichni o tom místě ví, každý tam byl … jen já prostě NIC. "Tři muže zranil, dva pohmoždil a jednoho, zesměšnil! Je to REBEL!" B-) Prostě, byl hezký den a tak jsem se rozhodl, že

Vloženo: 17.06.2019
    Uskutečněno: 15.06.2019