Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

Plexi štít Puig NG Touring

Vloženo: 19.03.2019, Uskutečněno: 19.03.2019, Zhlédnuto: 64x, Firma: FIRMA:Martin Mařas - Motostar (Jilemnice)

Tak po zimě si nedám pokoj .
Nechal jsem se přesvědčit a koupil jsem (a také namontoval) Plexi štít Puig NG Touring (PUIG9462H), kouřový. Je lehce tónovaný a snad splní účel a hlavně mé očekávání. Nikomu neberu a také nevnucuji svůj názor a pohled na motorku . Zakoupeno v e-shopu MotoStar

Macech (9) napsal 28.07.2020 v 17:26+1

No já přesně tento, akorát tmavý koupil tamtéž Na Rebelovi vydržel měsíc a sundal jsem ho Moc ho pro výšku 175 cm nedoporučuji Vítr směřuje přímo do přilby . Strašnej aerodynamickej kravál už při rychlosti 80 km/hod. "Nahatej "Rebel tohle vůbec nedělá - Nedoporučuji koupi

sup005 (0) napsal 22.08.2019 v 20:51

Mám ten samý taky z Motostar, za dva měsíce mi prasklo plexi u jednoho šroubku . Reklamace zamítnuta, prý jezdím ve velkém protivětru. Po tom co jsem se ohradil , že nejezdím na skůtru a že by to mělo být na rebelku stavěné mi po telefoně vzkázal , že to montujeme na naháče a lítáme v protivětru přes dvěstě kiláků. Na druhý den otočil a zase přišel s tím že mi to technik blbě namontoval, údajně zapoměl dát plastové podložky pod šrouby. Opravdu odborníci na slovo vzatí, nejlíp se umí vymlouvat. Nekoupil bych u nich ani ventilek, jen pro info

lopata75 (107) napsal 20.03.2019 v 09:18

Vypadá to dobře!

• 2023 novoroční

Jako mnoho dalších (y) jsem dnes neodolal a sedl na moto ... Počasí jak vymalované, jasno a teplo. Co víc si přát na cestu :-DD okolo komína. Najeto cca 82 kilometrů, dost na to, aby si člověk provětral hlavu.https:/

Vloženo: 01.01.2023
    Uskutečněno: 01.01.2023
  • Říjnová vyjížďka

(..a snad ne letos poslední :-DD ) Dneska jsem určitě nebyl sám koho napadlo vzít z garáže svého "mazlíka" a vyjet ven provětrat si hlavu. Najeto cca 200 kilometrů za krásného odpoledne a v doprovodu kamaráda. Cestou js

Vloženo: 30.10.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • druhá cesta Českem

V sobotu dopoledne jsem vyrazil na cestu, kterou jsem si v týdnu naplánoval. Inspiraci jsem čerpal zde, na stránkách deníků ostatních motorkářů. Nějak jsem si body poskládal za sebou, ale tak, abych měl trasu bez zbytečn

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 03.09.2022