Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 19.3.2019

Vloženo: 05.05.2018, Uskutečněno: 05.05.2018, Zhlédnuto: 347x

Tak jsem dnes slunný den, vlastně taky jak jinak , vyjel na projížďku. Z domova jsem vyjel směrem na Bor u Tachova a pak dále přes Poběžovice směrem na hraniční přechod Lísková. Cestu znám a tak probíhala vcelku dobře. Hned za hranicemi jsem se otočil na sever a jel okreskami. Kupodivu jsem zde potkával více motorkářů, než v ČR. Pak jsem zjistil, že většina motorkářů, které jsem potkával, byli z Čech. Nebude to tím, že v Bavorsku mají lepší silnice a bez děr? Asi ano. Jelo se nádherně, silnice rovné (myšleno ne hrbolaté, ale hezké zatáčky), bez děr a záplat. Protáhl jsem si to Bavorskem až do města Bärnau, zde jsem si udělal malou přestávku a podíval na hraniční rozhlednu, která zde stojí od roku 1913. Pak už to bylo jen skok do Tachova a zpět domů Celé kolečko mělo asi 200 km. Krásné odpoledne. V prázdninových měsících plánuji (alespoň si myslím, že to vyjde ) delší cestu, tak ať si zadel zvyká

• 12.8.-15.8. Lago di Garga, Stelvio

Od 12.8. jsem si naplánoval dva týdny dovolené, byla naplánovaná trasa a … všechno bylo nakonec jinak. Všichni to nakonec vzdali. Takže jsem zůstal sám a dva týdny dovolené před sebou ;

Typ: Dovolená
    Vloženo: 18.08.2019
    Uskutečněno: 12.08.2019
    Komentářů: 2
  • Koncové světlo

Začnu trochu ze široka …. Před časem jsem se vracel už za tmy domů. Cestou jsem přijel k dopravní nehodě auta v jednom hodně nepřehledném úseku v lese. Řidič měl lehké zranění a

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 03.08.2019
    Uskutečněno: 03.08.2019
    Komentářů: 1
  • Krajní body

Už dlouho jsem si pohrával s myšlenkou, že v rámci poznávání naší republiky navštívím všechny krajní body ČR. Tak jsem začal ve středu :-D . Vlastně jsem začal v sobotu a to návš

Vloženo: 30.06.2019
    Uskutečněno: 29.06.2019