Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 05.05.2018, Uskutečněno: 05.05.2018, Zhlédnuto: 6x

Tak jsem dnes slunný den, vlastně taky jak jinak , vyjel na projížďku. Z domova jsem vyjel směrem na Bor u Tachova a pak dále přes Poběžovice směrem na hraniční přechod Lísková. Cestu znám a tak probíhala vcelku dobře. Hned za hranicemi jsem se otočil na sever a jel okreskami. Kupodivu jsem zde potkával více motorkářů, než v ČR. Pak jsem zjistil, že většina motorkářů, které jsem potkával, byli z Čech. Nebude to tím, že v Bavorsku mají lepší silnice a bez děr? Asi ano. Jelo se nádherně, silnice rovné (myšleno ne hrbolaté, ale hezké zatáčky), bez děr a záplat. Protáhl jsem si to Bavorskem až do města Bärnau, zde jsem si udělal malou přestávku a podíval na hraniční rozhlednu, která zde stojí od roku 1913. Pak už to bylo jen skok do Tachova a zpět domů Celé kolečko mělo asi 200 km. Krásné odpoledne. V prázdninových měsících plánuji (alespoň si myslím, že to vyjde ) delší cestu, tak ať si zadel zvyká

• 2023 novoroční

Jako mnoho dalších (y) jsem dnes neodolal a sedl na moto ... Počasí jak vymalované, jasno a teplo. Co víc si přát na cestu :-DD okolo komína. Najeto cca 82 kilometrů, dost na to, aby si člověk provětral hlavu.https:/

Vloženo: 01.01.2023
    Uskutečněno: 01.01.2023
  • Říjnová vyjížďka

(..a snad ne letos poslední :-DD ) Dneska jsem určitě nebyl sám koho napadlo vzít z garáže svého "mazlíka" a vyjet ven provětrat si hlavu. Najeto cca 200 kilometrů za krásného odpoledne a v doprovodu kamaráda. Cestou js

Vloženo: 30.10.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • druhá cesta Českem

V sobotu dopoledne jsem vyrazil na cestu, kterou jsem si v týdnu naplánoval. Inspiraci jsem čerpal zde, na stránkách deníků ostatních motorkářů. Nějak jsem si body poskládal za sebou, ale tak, abych měl trasu bez zbytečn

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 03.09.2022