Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 19.3.2019

Vloženo: 11.03.2018, Uskutečněno: 11.03.2018, Zhlédnuto: 268x

Tak jsem se dnes nechal sluníčkem vytáhnout na malou projížďku . Ze Stříbra jsem se vydal směrem do Tachova a pak dále na sever po okreskách Českým lesem až do Karlových Varů. Tam jsem udělal malé kolečko dále do kopců Krušných hor spojené s návštěvou kamaráda, no a pak zase pomalu domů "s kontrolou" zajímavých silnic po zimě. Celkem jsem najel 220km a hlavně jsem prožil krásný den s Rebelem (všechny fotky pořízené na zastávce při oddychu , tak nějak jsem zapomněl fotit cestou )

• 12.8.-15.8. Lago di Garga, Stelvio

Od 12.8. jsem si naplánoval dva týdny dovolené, byla naplánovaná trasa a … všechno bylo nakonec jinak. Všichni to nakonec vzdali. Takže jsem zůstal sám a dva týdny dovolené před sebou ;

Typ: Dovolená
    Vloženo: 18.08.2019
    Uskutečněno: 12.08.2019
    Komentářů: 1
  • Koncové světlo

Začnu trochu ze široka …. Před časem jsem se vracel už za tmy domů. Cestou jsem přijel k dopravní nehodě auta v jednom hodně nepřehledném úseku v lese. Řidič měl lehké zranění a

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 03.08.2019
    Uskutečněno: 03.08.2019
    Komentářů: 1
  • Krajní body

Už dlouho jsem si pohrával s myšlenkou, že v rámci poznávání naší republiky navštívím všechny krajní body ČR. Tak jsem začal ve středu :-D . Vlastně jsem začal v sobotu a to návš

Vloženo: 30.06.2019
    Uskutečněno: 29.06.2019