renocar_zari

Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 19.3.2019

Vloženo: 02.11.2017, Uskutečněno: 02.11.2017, Stav tachometru: 1160 km, Zhlédnuto: 158x

Protože dnes bylo poměrně teplo a tak se stalo, že mě sluníčko "vytáhlo" na malou projížďku po okolí. Ze Stříbra jsem vyjel směrem na západ a přes Bor jsem pak dále pokračoval podél Českého lesa směrem na Chodsko. Moje první zastávka byla v Klenčí pod Čerchovem. Zde jsem si vzpomněl, že jsme si zde udělali zastávku s partou motorkářů ze Železné Rudy společně se skupinou NCéčkářů (do poloviny letošního roku jsem tento model měl také ). Dále jsem vyrazil směrem na Chodskou chalupu a v duchu si říkal "snad budou mít otevřeno". Byl jsem zde jediný host , popil kávičku a pomalu oklikou jsem se vydal směrem domů. Z Újezda jsem projel přes Domažlice a pak přes Kdyni do Kolovče. Dále jsem pokračoval přes Staňkov, Horšovský Týn a Kladruby na silnici, která je sice užší, ale o to je zajímavější poježdění přes Svojšín do Stříbra. Celá trasa měřila asi 180 km, bylo příjemně, cesta skvělá. Domů jsem přijel už za soumraku, ale s dobrým pocitem, že jsem si ještě letos zajezdil.

SlimM (26) napsal 07.11.2017 v 00:36

Moc hezký okruh.

PanKlobasnik (2) napsal 04.11.2017 v 13:13

Super, jen tak dal

• 500 kilometrů v sedle

Snad každý o tom slyšel, málo kdo to zažil... Před lety jsem slyšel o této akci, ale letošní rok mě to vyšlo. Na místo srazu, Přestavlky, jsem přijel už v pátek. Druhý den (sobota) se vstávalo s východem slunce a na tr

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.08.2020
    Uskutečněno: 08.08.2020
  • Česko - kolem dokola

Vlastně to všechno začalo tím, že jsem si koupil hamaku. Říkal jsem si, že bych jí měl také vyzkoušet. První den jsem vyjel ve společnosti ještě dvou motorek (dva + baťůžek :-DD ). Vyjeli jsme směrem k místu, které na WE

Vloženo: 09.07.2020
    Uskutečněno: 05.07.2020
  • Rozhledna na Dědu

Byl hezký den a tak jsem vyjel na Křivoklátsko. Přijel do Talichova údolí nedaleko Berouna a zbytek jsem musel dojít pěšky. Samozřejmě, že jsem ušel podstatně delší trasu, protože rozhlednu během mého výšlapu dvakrát pře

Vloženo: 10.05.2020
    Uskutečněno: 09.05.2020