Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 19.3.2019

Vloženo: 02.11.2017, Uskutečněno: 02.11.2017, Stav tachometru: 1160 km, Zhlédnuto: 113x

Protože dnes bylo poměrně teplo a tak se stalo, že mě sluníčko "vytáhlo" na malou projížďku po okolí. Ze Stříbra jsem vyjel směrem na západ a přes Bor jsem pak dále pokračoval podél Českého lesa směrem na Chodsko. Moje první zastávka byla v Klenčí pod Čerchovem. Zde jsem si vzpomněl, že jsme si zde udělali zastávku s partou motorkářů ze Železné Rudy společně se skupinou NCéčkářů (do poloviny letošního roku jsem tento model měl také ). Dále jsem vyrazil směrem na Chodskou chalupu a v duchu si říkal "snad budou mít otevřeno". Byl jsem zde jediný host , popil kávičku a pomalu oklikou jsem se vydal směrem domů. Z Újezda jsem projel přes Domažlice a pak přes Kdyni do Kolovče. Dále jsem pokračoval přes Staňkov, Horšovský Týn a Kladruby na silnici, která je sice užší, ale o to je zajímavější poježdění přes Svojšín do Stříbra. Celá trasa měřila asi 180 km, bylo příjemně, cesta skvělá. Domů jsem přijel už za soumraku, ale s dobrým pocitem, že jsem si ještě letos zajezdil.

Komentáře k zápisu
SlimM napsal 07.11.2017 v 00:36

Moc hezký okruh.

PanKlobasnik napsal 04.11.2017 v 13:13

Super, jen tak dal

• 12.8.-15.8. Lago di Garga, Stelvio

Od 12.8. jsem si naplánoval dva týdny dovolené, byla naplánovaná trasa a … všechno bylo nakonec jinak. Všichni to nakonec vzdali. Takže jsem zůstal sám a dva týdny dovolené před sebou ;

Typ: Dovolená
    Vloženo: 18.08.2019
    Uskutečněno: 12.08.2019
    Komentářů: 1
  • Koncové světlo

Začnu trochu ze široka …. Před časem jsem se vracel už za tmy domů. Cestou jsem přijel k dopravní nehodě auta v jednom hodně nepřehledném úseku v lese. Řidič měl lehké zranění a

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 03.08.2019
    Uskutečněno: 03.08.2019
    Komentářů: 1
  • Krajní body

Už dlouho jsem si pohrával s myšlenkou, že v rámci poznávání naší republiky navštívím všechny krajní body ČR. Tak jsem začal ve středu :-D . Vlastně jsem začal v sobotu a to návš

Vloženo: 30.06.2019
    Uskutečněno: 29.06.2019