Honda ST 1300 Pan European (2006)

Vlastník Tonikc
Vloženo 7.9.2017
Aktualizováno 23.1.2022

Krásná a vysněná.Před ní jsem měl Deauville a ta byla taky super, ale s Panem nelze srovnavat.

Honda NT 700V Deauville: Výkon motoru, chtěl jsem výkonnější.

První dojmy - Velká,těžka,perfektně ovldatelná. Na cestováni super. Občas se da i pěkně rychle projet, Červeno horské sedlo je paráda.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušene motorkaře a s mozkem v přilbě.

Doplňky na motorce - Deflektory na kapotu,už tolik netopí na nohy.

Zatim najeto 4 tis.km už jsme kamarádi.Překvapilo mne lehkost ovládání,výkon víc než dostatečný,perfektní brzdy.
Na cestování super na jeden z?tah 400km ,zadek ani zbytek těla si nesťežoval,baťužek taky v pohodě.

Tonikc
Tonikc napsal 31.10.20 v 17:12

Ahoj.
Letošní sezona trochu slabší...ale i tak najeto viz foto, bez poruchy.
Obuta nová zadni Michelin PR4 GT ,na původni cca 11tis.km při 90% ve dvou což je slušné, přední v pohodě.

Tonikc
Tonikc napsal 12.11.18 v 20:33

Tak už máme zasebou přes 20000km a zatim bez sebemenši poruchy.Jen pro jistotu nova baterie.
Letos v létě jsem přezul na Michelin PR 4GT a nestačil se divit! Co tenhle parnik dovede...již nikdy Metzeler které se tak nějak divně sjely hlavně zadní.
Pan najednou ožil a té jistoty v zatáčkách i při brždění.Baťůžek my dost ćasto kafrá do interkomu..Na Michelinech najeto 4000km a bez znamek opotřebení.
T

Tommy_RS
Tommy_RS napsal 02.10.17 v 12:36 10b.

parádní stroj...

Bonk
Bonk napsal 14.09.17 v 19:10 10b.

Krásná Hondička

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 14.09.17 v 15:38 10b.

Nádhernej stroj, dal jsem si ho jako tapetu...to foto z Motokatalogu s vodopádem...Jen ty řidítka, asi jsou účelný, ale designově šílený. To samé u Deavilla, když ho vidím na náměstí, líbí se...přijdu blíž bim , ty řidítka...to je fakt specialita
No samozřejmě - za Tvou Honda! big one - 10 bodů!!!