Jawa 350/638 (1988)

Vlastník SoudruhJohnny
Vloženo 5.9.2017
Aktualizováno 25.7.2019

Vloženo: 31.01.2018, Uskutečněno: 31.01.2018, Zhlédnuto: 50x, Firma: FIRMA:Motostehlik (Kolomuty)

Tak jsem po dlouhém zkoušení ve photoshopu dospěl k tomuto vynálezu - "retro" polepy. Sice na tuhle motorku nepatří, ale líbí se mi klasika , a laická veřejnost se nad tim ani nepozastaví . Inspiroval jsem se Jeníkovo vytuněnou motorkou. Naštěstí jsem se i domluvil elektronicky s MotoStehlík, abych nemusel platit poštovné 150 korun, že mi pošle nálepky v obálce... no celkem za 60 korun = spokojenost.

Eastrider (1) napsal 21.02.2018 v 17:49

ŽE AHA !!!

• Konečně jezdit!

Tak je konečně opravená! Vyměnil jsem celou elektroinstalaci, naučilo mě to pájet, a taky to že když nalakujete rám 4 vrstvama barvy a připojíte k němu mínus od baterky jako kostru, tak vám to nebude kostřit a tudíž vám

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.07.2018
    Uskutečněno: 23.07.2018
  • Zimní spánek

Takže jsem se rozhodl jí vykuchat elektroniku, která už stejně pořádně nefungovala. Kabely byly všechny komplet omotaný elektrikářskou páskou, místo bužírky, jenže ta už byla v polorozkladu a moc se jí nechtělo dolu, kor

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.01.2018
    Uskutečněno: 20.01.2018
  • Moje první STK

Ještě cestou na STK najednou motorka začala znít jako chopper, nejdřív se mi to líbilo, ale pak se mi to nějak nezdálo. No kouknu se pod pravou nohu, a ono tam jen samotný koleno vejfuku bez tý roury, takže jsem hned zas

Vloženo: 18.01.2018
    Uskutečněno: 17.11.2017