Jawa 350/638 (1988)

Vlastník SoudruhJohnny
Vloženo 5.9.2017
Aktualizováno 25.7.2019

Vloženo: 18.01.2018, Uskutečněno: 17.11.2017, Zhlédnuto: 15x

Ještě cestou na STK najednou motorka začala znít jako chopper, nejdřív se mi to líbilo, ale pak se mi to nějak nezdálo. No kouknu se pod pravou nohu, a ono tam jen samotný koleno vejfuku bez tý roury, takže jsem hned zastavil a začal panikařit, že takhle tu STK asi nedám. Pak jsem si vzpomněl, že jsem ho nedávno sundaval, a zapomněl pořádně dotáhnout. Po 10 minutách chození v krajnici jsem ho našel jak si leží v trávě, byl trochu promáčklejší, ale nějak mi to nevadí, protože je stejně vytuněnej a koupim si nový. Takže jsem ho tam zase položil, dojel jsem domů pro šroubek, vrátil se pro něj a přišrouboval, a jel dál.
STK jsem prošel s odřenýma ušima. Moc se mu nelíbilo, že VIN kód není skoro čitelný a taky že nemám spínač světla pro přední brzdu, ale asi se slitoval když mě viděl, proto mu děkuju že mi udělal radost a ušetřil peníze i čas.!
Projel jsem se na ní jednou, a už je moc zima. Motor zní dobře, ale všiml jsem si, že vejfuky prodělaly nějakej zkracovací/ohýbací tuning. Taky rám vypadá, jakoby pocházel asi z 634ky, podle držáku na spínač brzdy(nevede do předu a ani to nejde). Blatník mám zase z 640ky, ale ten si možná nechám, docela se mi líbí. Teď už jí nechám spát přes zimu.

milan1963 (271) napsal 19.01.2018 v 12:25

• Konečně jezdit!

Tak je konečně opravená! Vyměnil jsem celou elektroinstalaci, naučilo mě to pájet, a taky to že když nalakujete rám 4 vrstvama barvy a připojíte k němu mínus od baterky jako kostru, tak vám to nebude kostřit a tudíž vám

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.07.2018
    Uskutečněno: 23.07.2018
  • Polepy na nádrž

Tak jsem po dlouhém zkoušení ve photoshopu dospěl k tomuto vynálezu - "retro" polepy. Sice na tuhle motorku nepatří, ale líbí se mi klasika B-) , a laická veřejnost se nad tim ani nepozastaví :-P . Inspiroval jsem se Je

Vloženo: 31.01.2018
    Uskutečněno: 31.01.2018
  • Zimní spánek

Takže jsem se rozhodl jí vykuchat elektroniku, která už stejně pořádně nefungovala. Kabely byly všechny komplet omotaný elektrikářskou páskou, místo bužírky, jenže ta už byla v polorozkladu a moc se jí nechtělo dolu, kor

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.01.2018