renocar_unor

Kawasaki Versys 1000 (2014)

Vlastník vlcacek
Vloženo 4.9.2017
Aktualizováno 5.9.2017

Je to moje druhá "velká" motorka. Zůstal jsem věrný značce Kawasaki a taky versys, jen jsem číslo 650 přepsal na 1000

Motorka koupena od FIRMA:Petr Čech - TMS Power Moto (Zlín) - Prodejce vstřícný a férový. Při nalezení prasklého plastu poskytnuta sleva ve výši nového dílu.

První dojmy - První dojmy? bomba :-D padla mi do ruky hned, i když je malinko vyšší než bych potřeboval, ale to neznamená že se to nedá vyřešit a nevyřeší. Proti 650 je motorka výrazně jezdecky klidnější. Teď nemám na mysli výkon, protože to je jasné, ale spíš přechod z dvouválu na čtyřválec, se kterým jsem neměl žádné zkušenosti.

Motorku bych doporučil pro - moto je vhodná pro všechny kdo chce cestovat a užívat si to

Doplňky na motorce - padací rám, turistické plexi, blastry, přídavné světla, plotna s kufrem GIVI, hlavní stojan

Motorku jsem si vybral proto že mi tak nějak po 3 letech 650ka přestávala výkonem stačit a nechtěl jsem měnit ani značku a vlastně ani typ motorky. Nehledě na partu lidí, kteří se kolem versys motají a jsou fakt super.
Mám najeto cca 300 km a tak je na soudy ještě moc brzy. zatím tam mám palivovou mapu L a i tak křičím do přilby nadšením Jinak je motorka pohodlná a není problém si na ní představit delší trasu v kuse. Motor vypadá úžasně a taky úžasný je. Výkon 88 kW oproti 46 u 650ky je fakt znát a nemyslím si že bych měl někdy v budoucnu nedostatek.

Tady na to lezu vůbec poprvé ... Nový životní příběh začíná.

Jenik78CZ
Jenik78CZ napsal 09.01.19 v 15:45 10b.

Krásná!

Emper
Emper napsal 17.05.18 v 14:06 10b.

.. jen doplněny ty desítkový body

Emper
Emper napsal 17.05.18 v 14:05

jen dodatečně píšu, jak skvěle jsi pořídil, neb naživo jsme již viděli .. určitě budeš i nadále spokojen.. versyyyys

-Lapchik-
-Lapchik- napsal 11.09.17 v 16:57 10b.

Krásnej parník, tahle barva je naživo moc pěkná, na mostech nám dosud chyběla!

Herejk
Herejk napsal 11.09.17 v 12:58 10b.