Suzuki AN 650 Burgman (2014)

Vlastník Ttorxx
Vloženo 2.9.2017
Aktualizováno 2.9.2017

Pohodlná, vybavená, úsporná ... dobře chrání před nepřízní počasí ... a hlavně !! nebolí MNE NA NI prdel

Motorka koupena od FIRMA:Zbyněk Soukup - Motosport (Jičíněv

BMW C 650 GT: nejdou přidělat kufry

První dojmy - Přešel jsem z V-stroma 1000 takže kvalitativně jsem šel dolů co se týká jízdních vlastností a výkonu motoru. Přineslo to ale pro mne mnoho jiných výhod. Díky pohodlí a ochraně před povětrnostními vlivy si cesty daleko více užívám. Také vydržím daleko více kilometrů protože mne nebolí prdel.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele ( ne šotoliny)

Doplňky na motorce - Navigace. Vyrobil jsem si držáky na různé další přístroje. Sada nosičů. 3 x Givi kufry.

Burgman 650 je pro mne top mezi maxiskůtry. Přešel jsem po letech na velkých a silných motorkách. Chtěl jsem mít konečně pohodlí a jezdit bez bolesti své zadní části. Pokud na Burgmana přeskočíte jako já v velké mašiny tak budete nejspíš ze začátku zklamáni. Budou vám vadit jízdní vlastnosti a motor vám bude připadat líný jak prase. Chvíli pojezdíte ... neubráníte se konfrontaci s předchozími stroji a místy si řeknete že to byla blbost koupit skůtra. Ale pozor. Vyrazíte na první delší trasu a rázem začnete měnit své hodnoty vůči cestování. Burgman má totiž několik skvělých vlastností. Tam kde jste jezdili 200 najednou začnete vnímat okolí. Najednou začnete mít na všechno nějak více času. Teprve na skůtru jsem si začal uvědomovat jak je všude krásně. Pokud sprchne tak to na Burgmanu ani nepoznáte. Jste skvěle chráněni jak proti větru tak proti dešti. Prostě jedete v teple a suchu. Vyhřívané hefty a sedačka je u Burgoše samozřejmostí. Další oibrovskou výhodou jsou odkládací prostory a Burgman jich má opravdu dostatečně. Navíc na něj můžete dokoupit i boční kufry. Momentálně mám k dispozici ůložné prostory o velikosti cca 200 litrů. Vozím teď s sebou i stolek a židličku ... Dalším velkým plusem je spotřeba. I naložený jezdím za 5.5l/100. A teď to nejdůležitější ... a proč jsem si vlastně původně Burgmana koupil ... ani po tisícovce km mne opravdu nebolí ani prdel, ani záda, ani zápěstí .. !!! Burgmane díky ... odpouštím ti špatný podvozek a nižší výkon motoru.

Bubel
Bubel napsal 04.09.17 v 16:55 10b.

5 sezón som na ňom odjazdil, niekde sa tu potuluje ešte moje recenzia, dodnes naň s láskou spomínam, presedlal som potom na veľkú motorku, nech hovoria, čo hovoria, Burgman je aj po n rokoch výroby kráľom triedy maxiskútrov. Veľa šťastných km prajem.

Pes69
Pes69 napsal 03.09.17 v 11:20 10b.

Správný přístup k cestování - na velký mašině jsi rychle v cíli, na skútru si užíváš okolí.

kobra33
kobra33 napsal 03.09.17 v 06:33 10b.

Řekl jsem si, že než mi bude 50, tak si ho koupím. Ještě pár let čas mám, zatím stačí X-max 250. Tak ať dobře slouží... Užij si výlety.

madmach
madmach napsal 02.09.17 v 14:29 10b.

Zdar! Přesně jak píšeš. Taky jsem přešel z moto a ze začátku se trochu nudil a pár koní chybělo... Ale má to i hodně výhod. Spotřeba, klid, prostor. Nevýhoda: Chce se mnou jezdit manželka... Glock jsem dal loni 2× a Stelivo letos... Ať se daří!