Suzuki VZ 800 Marauder (2002)

Vlastník TL88
Vloženo 30.8.2017
Aktualizováno 11.6.2018

Moje první velké moto. Černá matná obludka. Má jen 37 kw, ale tváří se jako velká mašina.

První dojmy - Motorka hned sedla do ruky. Na naučení ideální. Žádná velká divočina, ale když je třebas předjet, tak potáhnu za heft a jedu. Nezná kopec. Do zatáček je třebas jezdit pomaleji. Má nízko těžiště a stupačky. Často jsem přidřel v zatáčkách paty :-)

Motorku bych doporučil pro - všichni

Doplňky na motorce - výfuky, řídítka, stupačky

Na první pohled se mi zalíbila, ačkoliv jsem nikdy netoužil pořídit si criusera, tento mě učaroval a chtěl jsem jej. Zvuk měla krásný, a když jsem se na ní projel, ten pocit drandit na ní silnice se ještě znásobil. Tudíž jsem si ho rezervoval, odtrhoval si chleba od huby a šetřil..a ejhle už jsem byl majitel. Člověk si na ní připadá jako opravdový frajer(jako Reno Rance v seriálu odpadlík). Problém byl při zatáčení. Je to dost těžká motorka a do zatáček se s ní musí s rozumem(nejde na ní moc klopit, kvůli nízkému podvozku a stupačkám). Ovladatelnost jinak bez problémů. Doporučil bych všem, jak začínajícím, tak zkušenějším jezdcům. Na delší tripy bych rozhodně doporučil brašny. Manželka byla na místě spolujezdce naprosto spokojená. S poruchami nemám naštěstí žádné zkušenosti. Projel jsem s ní bez problémů i lesní cestičkou.

SlimM
SlimM napsal 11.06.18 v 12:30 10b.

Super mašina

zain1
zain1 napsal 11.09.17 v 17:45 10b.

Pěkná mašina!

TL88
TL88 napsal 06.09.17 v 08:38

Díky

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 01.09.17 v 07:35 10b.

Parádní Sůza gratulejšn.