BMW S 1000 XR (2015)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

Káša
Káša napsal 25.04.24 v 10:17

Díky. XR jsem dal do BMW ve Varech, přišel mi hlučný rozvoďák, ale prý to moc hrotim a vše je ok. Tak mi udělají rovnou velký servis a budu mít chvíli klid. Měj se krásně a užívej enduro.

StaPa napsal 18.03.24 v 21:31

To Káša: Čau, díky za hodnocení. Výkon mi sem tam na dlouhé rovince chyběl, ale GS mě zavedlo na úplne jiné cesty a tam nahrazuje výkon svým krouťákem. Dáš si rozbitou okrsku v tempu pěkného asfaltu, proložíš to polňačkou/lesem ve stupačkách a podíváš se tam, kam bys na XR ani nepomýšlel. Pro me něco novýho a super. Tak ať ti XR dělá jen radost, je to boží motorka.

Káša
Káša napsal 15.03.24 v 16:47 10b.

Pěkně napsané! Divím se, že jsi šel do gs, nechybí ti výkon? PS: Xr má teď já ?

puod
puod napsal 23.11.23 v 06:42

Díky moc za odpověď

StaPa napsal 21.11.23 v 09:29

To poud:
Čau, díky za hodnocení ;o).
Přemýšlel jsem o nějaké změně, něco, na čem můžeš letět i po rozbitých cestách a sem tam se podívat i mimo. Za ty léta už mám pěknýho asfaltu dost a chtěl jsem dál.
Volba byla mezi KTM 1290 S a BMW R1250 GS. No a můžeš hádat, co to to vyhrálo. Nechtělo se mi od BMW, jak jednou zkusíš, nechceš jinak. Takže ano, mám nové 1250 GS (dnes už je to předposlední model, vzhledem k nové 1300). Za první 2 měsíce jsem na GS udělal 6.500 km a nevěřil bych nikdy, že je to tak dobrý. Jako na okruh to uplně není, ale na silnici s tím pojezdíš kde co, neuvěřitelný. Tak držím pěsti při výběru.

puod
puod napsal 21.11.23 v 09:22 10b.

Parádní profil motorky i moto samotná, fakt by mě zajímalo, co nakonec vyhnalo XR z domu taky zrovna vybírám a přesto, že sem tam nějaká šotolina by byla fajn, tak potřebuju i příležitostně na okruh a tím se výběr dost komplikuje

massi napsal 02.08.23 v 18:29

Perfektní díky, mám ji taky..!

StaPa napsal 13.12.21 v 13:42

To massi:
Ahoj, tak to je super, že jsi se nakonec rozhodl pro XR. Věřím, že nebudeš litovat. I po všech těch najetých km mě stále baví. Pokud si chceš aspoň nějaký servis dělat sám, doporučuji tuto knihu/manuál: https://www.megakni...al-2010-to-2017.html
Je to od Haynes a dobře nafocený a popsaný. Dělám podle toho většinu věcí.
Každopádně, ať ti to jezdí a máš z ní jen radost!!!
A děkuji za hodnocení, potěší.

massi napsal 11.12.21 v 16:10

Ahoj, nakonec jsem si ji pořídil, a musím říct, ve všem máš pravdu. Pohodlí je top, a styl jízdy je jaký chceš. Velká zábava, pořád se v přilbě směju, je to neskutečné! Když s ní slezeš, díváš se na ni, pořád tě volá zpátky. Je to mazec. Tvoje příspěvky mi taky pomáhají v čem a co koupit, a jak servisovat! Děkuji!

StaPa napsal 26.04.21 v 14:28

Čau všichni, dlouho jsem tu nebyl, tak se omlouvám za pozdní reakci.
Massi: Pohodlí vzadu za sebe nedokážu říci, ale manželce se ze všech předchozích líbí nejvíc - pohodlnější i než na Tigerovi.

Jinak za mě můžu říct, že pokud o XR jen trochu uvažujete, jděte do toho, nelituju ani trochu...

massi
massi napsal 14.03.21 v 23:07 10b.

Ahoj, moc pěkná recenze, uvažuji o koupi s1000xr, zajímá mně hodně pohodlí a to hlavně spolujezdce, jak to hodnotíš? děkuji

tudydudy
tudydudy napsal 16.12.20 v 14:50 10b.

Super recenze super motorky. Je snad mým jediným adeptem z řad čtyřválců na můj příští bike. Cenovky náhradních dílů koukám naprosto stejně otřesný jako u KTM.

bruttopyr
bruttopyr napsal 01.07.20 v 22:30 10b.

Výborná recenze!
A po projetí se na předváděčce (2020) musím říct, že i výborná motorka!
Takže naprosto chápu tvoje nadšení pro XR!

Tomas_MD
Tomas_MD napsal 10.05.20 v 20:04 10b.

Super

mixo
mixo napsal 01.11.17 v 11:43 10b.

parádní bike ...uvažuju o něm víc a víc

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 27.10.17 v 19:28 10b.

Taky jsem mel moznost se na ni v lete svez a je to booombaaa .
Mas ji paradni . Za 10

StaPa napsal 21.10.17 v 19:30

Díky moc prusles, je to fakt bomba. Jestli budeš mít někdy tu možnost, určitě do ní jdi. Nelituju ani vteřiny. Spíš si říkám, proč už jsem si jí nekoupil dřív

prusles
prusles napsal 21.10.17 v 12:18 10b.

Máš ju moc krásnů ! je to prostě pecka a taky super recenze !! Je daleko reálnější než od většiny rádoby motonovinářů... a viděl bych to podobně, jelikož jsem měl tu možnost se svézt na předváděčce a těch necelých 200km bylo nezapomenutelných a TOP!! Chlape , ať slůží , tak jak doposavaď a já se snad taky jednů dočkám...

StaPa napsal 27.09.17 v 20:21

Díky oboum za hodnocení.
CB1000R vidím, že víš o čem píšu .
Diky

CB1000R
CB1000R napsal 27.09.17 v 16:25 10b.

Krasavice!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.08.17 v 23:31 10b.