Triumph Speed Triple (2008)

Vlastník Steve
Vloženo 28.8.2017
Aktualizováno 22.3.2019

...miluju ty dvě kulatý voči, takže to musel být 1050 s chromovýma světlama, ideálně po faceliftu a v černé, povedlo se

První dojmy - Když vyběhl na svět první speed 1050, tak jsem měl možnost se na něm svést a zanechalo to ve mě hluboký dojem, že bude jednou v garáži, bylo jasné. Skvělej posez a podvozek, výkonově dobrej kompromis, brzdy luxusní. Pravda podvozek je trochu tvrdší, ale to se dá skousnout.

Doplňky na motorce - Kupoval jsem ji ověnčenou všemožným příslušensvím, předchozí majitel vykoupil u dealera katalog doplňků - štítek, krovka, spz držák, klín pod motor... takže jsem ji musel zase celou očesat, aby vyniklo to, co má Zatím ani nemám pocit, že by musela mít ladáky.

Kupoval jsem ji září 2016, dojel jsem si pro ni do Německa, jelikož je tam větší výběr. Od té doby už s ní mám něco málo najeto, převážně dovolené a víkendy v rakouských horách - tam se cítí nejlépe (a já taky ).

Zatím naprostá spokojenost, i to cestování na ní jde v pohodě. První dojmy neopadly a tak každá projíždka je jedna velká radost. Zátah a zvukový projev třívalce je jedinečný. Po všech motorkách, co mě prošly garáží, je tato jasná jednička. Co ji vytknout? Šroubovací měrka oleje - proč to lidi děláte??

Z dnešního pohledu jí možná chybí usb konektivita, led displej, různé elektronické asistenty, jízdní režimy aj., což je mě celkem jedno. Do podsedláku domontovaná 12V zásuvka na navigačku a konektivita vyřešena Naopak jsem rád, že má stále ještě analogovej otáčkoměr.

Hříbek
Hříbek napsal 09.09.19 v 12:10 10b.

Krasnej Speed díval jsem se jak nešťastně dopadla tvoje bejvalá FZ1 ... když bys je měl porovnat? Doporučuješ Speeda ??? Dík

Nagash
Nagash napsal 28.10.17 v 13:21 10b.

Vymazlený bajk v krásné a čisté sérii.Ten tříválec je dar z nebes