Aprilia RSV 1000 Factory (2005)

Vlastník Deadliness
Vloženo 24.8.2017
Aktualizováno 13.5.2018

Nádherná mašina s nádherným zvukem a koulema

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - Tvrdá nekompromisní... Vše tuhé a jiné, než Japonec... Jiná vůně, jiný zvuk... Ty zrcátka, k ničemu a umístění přepínače blinkru pod klaksonem:-D Rozblikajici se červené svetylko při 6.000tis otáček mě děsí 😅😅

Motorku bych doporučil pro - Pro toho,komu se líbí a nepotřebuje nutně být nejrychlejší a nebo jako druhá motorka k litrovemu japonci. Ale uměl bych si ji představit jako jedinou v garáži, baví...

Doplňky na motorce - Full Akrapovic, prepakovani arow,Diapason racing eletric power kimi,nějaký ten karbon

Ital... Nikdy jsem Itala nemel... 😆
Ale je to brutalita. Mám ji chvilku... Budu postupně dopisovat.. Ale po šesti japonských motorkach od 599ccm do 998ccm je to úplně někde jinde.. Má to koule, ma to své kouzlo...Oproti mé R1 08 se to nedá srovnávat, erjedna ji nechá hodně vzadu, je to kočka na pěknou projížďku, do zatáček, mám ji rád:) Factory provedení, prostě láska

800 km
Je to opravdu hravý.. V zatáčkách je doma a už se tolik nebojím za ni vzít. Na Pirelli diablo supercorsa SP drží pěkně. Ty full akrapy po vyjizdce po Lipne slyším ještě večer dunit v hlavě 😆
Jinak jsem našel v podsedaku "Diapason racing, eletric power kimi" což je nějaká mapa pomáhající vstřikování,takový Italský powercomander... Jak moc pomáhá netuším. Ke konci měsíce jde na servis, náplně + filtry... Prý potřebuje 15w50,tak dám Motul 300V,nic lepšího snad neexistuje... Svíčky, kontrola ventilů a kontrola motorky...

dzarmil
dzarmil napsal 10.09.17 v 17:46 10b.

Hodně velká paráda,ale co čekat od italský motorky .Přeju radost a potěšení z jízdy .