Honda NC 750X (2017)

Aktualizováno 22.1.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 28 záznamů

marin35
marin35 napsal 22.01.21 v 14:33 10b.

ty jo, fakt mazel, gratuluji

Consternus
Consternus napsal 11.08.20 v 16:39 10b.

super motorka

Massakra
Massakra napsal 03.03.19 v 21:13 10b.

Také jsem o ní uvažoval pěkný vzhled ale , má slabší výkon - hlavně řetěz. Já jsem na kardan.

Tomino77
Tomino77 napsal 28.02.18 v 11:44 9b.

Máš to pěkný. Recenzi i encéčko

cujo56
cujo56 napsal 01.10.17 v 23:24 10b.

pěkná motorka, supr recenze. Škoda, že musíš končit. Přeju pevné zdraví

auau.saigon
auau.saigon napsal 01.10.17 v 22:46 10b.

Rozumný člověk, rozumný text.

raid
raid napsal 30.08.17 v 07:21 10b.

Parádní recenze a docela dost doplňků na to, že jsi toho na novém stroji moc nenajel. Takže potud rozhodně 10
A co se týká zdravotních obtíží, to je napytel, samozřejmě. Držím palce Víš jak se to říká - nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě podstatně hůř...

spike-cz
spike-cz napsal 28.08.17 v 17:06 10b.

sooky
sooky napsal 28.08.17 v 13:07 10b.

Myschan
Myschan napsal 28.08.17 v 09:56

Děkuji všem za hodnocení. Asi jsem nákup nového stroje uspěchal, či spíš jsem podcenil své zdravotní obtíže. Byl jsem se projet, a při cestě zpět jsem už měl takové bolesti, že jsem si jen přál dojet konečně domů. Takže bohužel, motorku prodám a končím. Už ze mě bude jen plechovkář. Ale na ty roky v sedle a na spoustu fajn lidí, co jsem díky tomu poznal, nezapomenu.

Krásný den všem a kolama dolů. Až pojedu v autě a někoho z vás uvidím za sebou, vždycky vám uhnu .

Kóča.
Kóča. napsal 27.08.17 v 19:57 10b.

Ať slouží moto i zdraví!!!

buboGS
buboGS napsal 27.08.17 v 18:29 10b.

Warrior07
Warrior07 napsal 27.08.17 v 13:06 10b.

Ahoj,
Honda NC 750X je dobrá volba pro cestovní pohodáře. Byl jsem taky jedním z majitelů. Co se týká mého hodnocení, myslím si že ji spousta lidí spojuje s jízdou kolem komína a to je omyl přátelé. Pokud nejste rozmazlené "slečinky" tak na cestě po Evropě je to dobrý parťák. Procestoval jsem na ní jeden rok Polsko, Litvu a Lotyšsko a následující rok kompletní Alpy, Itálii, Francii, Monako atd. Super úspěch byl, když jsem skončil těsně pod vrcholem Colle Sommellier, kde už jsem se bohužel nedostal přes sněhové jazyky na hladkých gumách a s plnou bagáží. Pravda, byl to trochu hardcore pro motorku tohoto typu, ale šlo to. Švýcarští kolegové, kteří skončili na svých off road KTM hluboko pode mnou jen nevěřícně koukali co motorka dovede a na památku jsme společně vyfotili. Co se týká pohodlí, sedlo mě nevadilo, cestovní rychlost 140-150 km na pohodu, nejrychleji jsem jel 175 kmh, dál už to nešlo. Motorka je poměrně těžká a vhodné doplňky jako vyhřívané hefty obvzlášť v Aplách jak když najdeš. Padací rámy, jo ty se hodí vždycky a dobrý doplněk jsou přídavná světla, kdy jsi dobře vidět obzvlášť pro chytráky v autech, kteří moc nekoukají do zpětných zrcátek. Spotřebou jsem se pohyboval kolem 4 litrů, 14 litrová nádrž mi tak většinou vystačila na cca 300 km. V utažených zatáčkách se nebojte jít do dvojky ta to dává dobře v kombinaci s trojkou a čtyřkou na rovinkách. I když ji takzvaně honíte nemá to vliv na spotřebu. Motorku jsem prodal koncem roku z důvodu půlročního pobytu v Africe. No a co bude moje další volba je pro mě jasný, bude to Africa Twin na cesty po šotolinách, která je samozřejmě jednou tak dražší než NC. Za mě máš 10b.

Babalo
Babalo napsal 27.08.17 v 11:14 10b.

Motorka je fakt moc hezká a věřím, že i dobrá. Svého času jsem po ní také hodně pošilhával. Motor s dobrým točivým momentem, skvělá úložná schránka namísto nádrže přesně tak jak píšeš. Nakonec jsem se rozhodnul pro jiný stroj, stroj s kardanem, ... i když také hned. Touha po motorce s kardanem byla nakonec vyšší. Řetězového Bandita jsem nahradil Moto Guzzi Norge a tu potom musel nahradit zase jiným strojem (Bohužel mě před 1,5 měsícem sestřelil na křižovatce "dobrák" autem. Usoudil, že značka STOP není nikterak zásadní a opustil hezky napřímo do mě. Opět kardan, ale tentokráte Brambora R 1200 ST.
Přeji Ti s novým strojem jen samou radost. Sice říkáš, že toho již moc nenajezdíš, ale ono to určitě zase přijde , ... takže Ti přeji také pořádné porce ujetých kilometrů.

Stepino
Stepino napsal 27.08.17 v 08:15

Ahoj, červená je super
Prosim o info, jaky plexi jsi zvolil a kde sis nechal předělat sedlo.

Díky!

ufafil
ufafil napsal 27.08.17 v 07:58 10b.

Moc hezka, at slouzi.

MrMith
MrMith napsal 26.08.17 v 23:50 10b.

Mám rád když někdo zjistí že motorka bez 10Kg kufru je najednou ovladatelnější :DD

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 26.08.17 v 19:12 10b.

Hezká, nenáročná motorka, která bude bezproblémově sloužit do roztrhání těla! Tak ať Ti dělá radost! Vždycky je na silnici rád vidím! Za mě

bosik
bosik napsal 26.08.17 v 13:22 10b.

Vitej do rodiny, udelal jsi dobre v cervene je krasna

Svec_Honza
Svec_Honza napsal 26.08.17 v 12:12 10b.

Ahoj , koukám po ní taky se mi líbí... hodně km přeji...

valasek
valasek napsal 26.08.17 v 08:40 10b.

Motorku hodnotit nemohu protože ji neznám, zato komentář byl skvělý Super tak hodně spokojených návratů

Tomr
Tomr napsal 26.08.17 v 07:34 9b.

Krásná ekonomická motorka, která si nanic nehraje. hodně šťastných kilometrů.

pavel73
pavel73 napsal 26.08.17 v 07:05 10b.

Hezky jsi to podal. Máš to v hlavě srovnané. Já měl NC taky. Víceméně jsem měl stejné pocity jako ty. Tak si ji užívej jak to jen půjde a mnoho kilometrů v sedle.

cebeer
cebeer napsal 26.08.17 v 05:53 10b.

Dík za zprostředkování dojmů a pocitů. Motorka se mi líbí a čert ví, ne čem skončím, až mě přestanou bavit supersporty. Přeji Ti, ať zdraví drží a můžeš si Hondu užívat.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 25.08.17 v 23:32 10b.

ras62
ras62 napsal 23.08.17 v 20:00 10b.

díky za srovnání tracera a NC

Alesko
Alesko napsal 23.08.17 v 19:55 10b.

Tak iba popriat vela stastnych km,NCko .Davam jasnych 10b.

Samíc
Samíc napsal 23.08.17 v 19:52 10b.