Kawasaki ZZR 1400 (2007)

Vlastník Bobo74
Vloženo 22.8.2017
Aktualizováno 16.2.2020

Cestovní stíhačka. Je krásná, veliká, těžká, rychlá,...

První dojmy - První dojem, strašně to letí a není poznat, jakou rychlostí jedu. Do ruky hned nepadla, protože tam cítí člověk tu váhu. Zatím se seznamujeme, ale ono to půjde a myslím, že nebudu pomalý ani v zatáčkách.

Motorku bych doporučil pro - Určitě není pro začátečníky. Dvojka jede 180 a mají omezovač na 300, což už jede pětka.

Doplňky na motorce -

Vybral jsem si tuto motorku, protože se na ní dá cestovat a přitom to není neohrabaný cesťák.
Zatím jsem ještě nic nenajel, tak se pomalu seznamujeme.
Motor slabý od spodu ( podle dvouválce do V), ale když chytnou saze, tak jede jak nakopnutá.
Brzdy brzdí a je to potřeba.
Podvozek měkký, ale dá se štelovat, tak budu muset přitvrdit.
Úložný prostor jsem zatím nenašel, tak tam asi není, ale mám kufry.
Spotřeba odpovídá výkonu, ale je mi to jedno.
Chci zkusit cestovat, tak pak napíši víc.
Nové zkušeniosti:
Cestovat se na Kawě dá, zadek netrpí ani po 400 km, ale plexi je buď špatné nebo jsem si koupil špatnou helmu? Při dlouhodobé jízdě 180 km/h jsem si myslel, že mi praskne hlava. Příště zkusím špunty do uší, strašně to hučí.
V zimě budu ladit podvozek, protože při brzdění, když trefim díru, tak jde předek nadoraz.
Nelíbí se mi ABS. Když jdu tvrdě na brzdy, tak se brzda uvolní a myslím si, že to prodlužuje brzdnou dráhu. ABS je pro nezkušené jezdce, ale já ho nikdy neměl a nikdy mi nechybělo. Na přední kolo to nejde postavit díky ABS.

MobyDick
MobyDick napsal 29.08.17 v 12:32 10b.

supr kawa, ať se ti příjemně cestuje

PYTEL1
PYTEL1 napsal 29.08.17 v 09:54 10b.

holtík
holtík napsal 27.08.17 v 16:55 10b.

Moc jsem po ní pokukoval, ale je to moc rychlá raketa. Tak opatrně a kolama stále dolů. Jasných deset.

mavr
mavr napsal 23.08.17 v 21:44 10b.

Tak ať slouží na jedničku.. a napiš novinky..

Psisko
Psisko napsal 23.08.17 v 20:36 10b.

Pěkný stroj