Harley Davidson FXDLS Low Rider S (2017)

Vlastník Kentucky
Vloženo 22.8.2017
Aktualizováno 14.8.2021

Motorka se mi líbila už loni, když jsem ji poprvé viděl v testu.

První dojmy - Začnu asi tím, že jsem měl dvě sezóny H-D Low Rider, ale jelikož mně pán nedal na stopce přednost, já letěl přes auto jako létající Čestmír (dopad na silnici byl velmi tvrdý, nikomu nedoporučuji), po operaci obou nohou a děvěti týdnech strávených nedobrovolně na vozíku, už se mi na původní moto nechtělo, koupil jsi můj od H-D aktuálně vysněný stroj Low Rider S.

Doplňky na motorce - Co se týká doplňků, před vyjetím na silnici jsem nechal instalovat přední plně led projektorové světlo, jiné hefty, stupny, víčko palivové nádrže, led palivoměr, datatag proti lapkům a další drobnosti.

Super motor a celá motorka. Zatím jsem víc než nadšen. Za první měsíc jsem najel skoro 3 tis. km. Už jsem ji protáhl i v Alpách. Otevřené sání, upravené hlavy Sreaming Eagle,156 nm krouťák, to je prostě bomba. Vypadá to na slušný detonátor zadní gumy. Jízda je zatím super. Jede to jak zajíc na lajně koksu - viz foto.

Nové laufy Vance Hince - poslechněte si zvuk, ale přes repráky nebo sluchátka. Z PC to je na pikaču.

Každej říká, že H-D je jen pro pápr... Ale např. v létě jsem se na H-D honil s BMW 3 (posledním modelem), v serpintinách v Alpách (podotýkám, že tu konkrétní trasu jsem jel poprvé). Bávu v zatáčkách prdel lítala ze strany na stranu jak Americký mámě po pěti "šklebounech", ale stejně jsem mu vytřel zrak, když jsem ho s H-D předjel. Chtěl bych v té chvilce vidět jeho výraz :). Takže vím, že to na nekapotovaným H-D jde celkem slušně drtit až do broušení výfuků. Fakt je, že mi tam zadek taky dvakrát slušně ujel, ale to k tomu patří nebo ne?

steve2
steve2 napsal 23.08.19 v 10:04 8b.

Ať Ti jezdí fešák! Mám ho třetím rokem a nadšení neutuchá!

SRLEvladan110
SRLEvladan110 napsal 06.01.18 v 10:53 10b.

Použiji slova klasika, která vložil do úst obra Koloděje:"To by se mi líbilo!"

Sete
Sete napsal 09.10.17 v 08:21 10b.

Moc pěkný kousek

Dřík
Dřík napsal 01.09.17 v 06:04 10b.

Gratuluju. Mám jej taky doma a je to pecka!!!

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 29.08.17 v 11:04 10b.

Parádní Haryk gratulejšn.