Babetta 210 (1985)

Vlastník Varaník
Vloženo 21.8.2017
Aktualizováno 21.8.2017

Mám doma Hádéčko ale furt ten krumpl nejezdí tak jsem si musel pořídit Babettu.-)
Je to babetta 210 tudíž dvourychlostní.

První dojmy - Ošuntělá, vyšisovaná od sluníčka jak byla parkována venku pod igelitem i dost orezlá. Nechytala a když jo tak nejela... A ten výkon 1 kW je teda Brutální!!!

Motorku bych doporučil pro - Pro požitkáře co už nehledaj to nej ,ale jsou rádi že dojedou i na tom nejpomalejším:-)

Doplňky na motorce - Je tam košík na bágl vzadu a je fakt praktickej. Taky jsem namontoval trubku na řidítka (pěkně to ráno probouzí ty pražský zombíky co čekaj v pět ráno na autobus).

Mám už doma Pento Stellu ale je to takovej hajzl malej zákeřnej a nikam dál bych na tom ject nechtěl. Pak jsem všem sousedům jejich babetty opravoval a vozil se tak jsem zjistil že to je fakt pohodlnej stroj. Tak jsem rozhodil sítě a po roce mi jedna v ní uvízla sa dobrej peníz tak jsem jí vzal.
Ze Stelly jsem vzal dellorto , vyměnil všude gufera a rozjezdil jí.
Pak jsem na ní strávil tak dva dny čištění a leštění atd. aby vypadala k trochu k světu. Taky jsem to nově obul za nehorázných 580 Kč.
Už jsem si sjednal povinný ručení tak můžeme vyrazit.
21.8.2017 - dneska mně dovezla do práce (kupodivu). 23 km ve tmě. No bál jsem se trochu - kecat nemá smysl Mrdlá se to pod prdelí že jsem se bál i objíždět kanály.

Milan1963
Milan1963 napsal 16.11.17 v 20:20 10b.

djangi
djangi napsal 22.08.17 v 11:02

Ale kulové, letos to byla komorní akce kvůli počasí akorát teda od čtvrtku do neděle

Varaník
Varaník napsal 22.08.17 v 06:19

Já s Melecháčem skončil. Pro mně je to už moc "velká" akce ty chachare.

djangi
djangi napsal 21.08.17 v 19:35 8b.

nekupuj furt nějaký srá*e a ukaž se taky někdy na Melecháči Pražáku