Honda VT 750S (2010)

Vlastník jaryn33
Vloženo 17.8.2017
Aktualizováno 17.8.2017

Dlouho jsem váhal a hledal. Jednou mi zavolal dlouholetý kamarád, také motorkář, že našel co by mi slušelo.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

První dojmy - První posez za řídítky tohoto stroje se mi vryl do rukou. Prostě sedla na první dotyk i na první kouknutí.

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější prý je pro začátečníky, tak mi to bylo prezentováno.

Výběr motorky byl na první pohled a jsem na tyto typy strojů. Nic rychlého, i když rychlost jí není cizí, jen nějakou tu pohodovku.
Jsem nováček, takže nemám s čím srovnávat. Možná časem až něco více najezdím.
Moto je v typech jako cruiser. Jeho nejlepší prostředí je silnice a dálky. Mám ji krátce, ale už jsme něco najeli. Čekám na paní až udělá papíry na moto a pak se budeme prohánět po naší vlasti. Pak určitě dám vědět jak se chová a co jí vyhovuje, myslím moto.

Stefagala
Stefagala napsal 30.04.18 v 12:23 10b.

Super motorka! Měl jsem stejnou. Hodně štastných kilometrů

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 18.08.17 v 18:18 10b.

Parádní Hondice ,přeji pohodu v sedle.

jaryn33
jaryn33 napsal 18.08.17 v 15:22

Když už si to nakous NETOPÝR-67, tak včera jsem přivez pro paní moto, kterou si vybrala se slečnou motorkářkou (instruktorka v autoškole), SUZUKI LS650 Savage Jel jsem na ní a je to takový drobek při srovnání s Hondou. Jen jde o zvyk. Paní má konečně motivaci...
Jinak díky

jaryn33
jaryn33 napsal 17.08.17 v 15:36

Jinak díky

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 17.08.17 v 15:17 10b.

gratulace ke koupi a hodně šťastných km ( škoda že motorka už jsme čekali co se líbí manželce , tak snad jindy), jinak i já mám od nich mašinu a na pohodu. Zatím čus a snad někdy někde na cestách