Suzuki GS 500E (1992)

Vlastník pon69
Vloženo 15.8.2017
Aktualizováno 8.9.2018

Na začátek parádní motorka, která jede v rámci možností, ale zabít se dá na všem :D

První dojmy - Vzhledem k tomu, že je to moje úplně první motorka, na které jsem seděla a vůbec se rozjížděla, tak mi přišla hrozně těžká a velká, ale každou minutou strávenou na ní za účelem přípravy na autoškolu jsem zjistila, že lepší a ovladatelnější motorku jsem si do začátku vybrat nemohla.

Motorku bych doporučil pro - Jak píše každej... pro kohokoli, kdo chce začínat.

Doplňky na motorce - Padací rám, který chrání motor, laděný výfuk.

Bylo mi od některých doporučováno začínat na nějaké 125, ale vzhledemk tomu, že mi už 18 bylo, tak mi to přišlo jako kravina, proto jsem si vybírala nějakou z ,,pětistovek". Nějakou levnou a pěknou... Vybrala jsem za parádní peníze a koupila úžasnou motorku, která se naskytla blízko mého okolí, a tak se pro ni jelo. Musím říct, že na to, že je to rok 92, tak je to jedno z nejhezčích gs, co jsem měla možnost vidět. Když jsem ji dávala do servisu, bylo mi řečeno, že byla rozebraná do posledního šroubku, což mě usvědčilo, že jsem koupila dobře. První mé kroky, byly hrozné, nedokázala jsem si představit, že budu někdy lítat na silnicích mezi auty. Čas běžel a já dělala autoškolu, které jsem se fakt bála, ačkoli jsem ji dělala taky na gsu. V autoškole jsem byla hned první hodinu na cvičáku upřímně pochválena, což mi dodalo sebevědomí. Papíry jsem udělala a mohlo se jezdit.
Nyní mám najeto něco kolem 5 000 kilometrů a už nenápadně pokukuju po něčem silnějším :D

Pavel1976
Pavel1976 napsal 16.04.18 v 20:06 10b.

Pěkný stroj,hodně šťastně najetých kilometrů a hlavně kolama dolů

pon69
pon69 napsal 13.04.18 v 11:07

Dekujii

Rendyd
Rendyd napsal 13.04.18 v 11:05 10b.

mazlík... (oba )

Čadil
Čadil napsal 16.03.18 v 19:12 10b.

moc hezký kousek,přeju hodně km bez nehody.

Stimul11
Stimul11 napsal 07.03.18 v 19:48 5b.

Hurá, mám od listopadu GS dovoz z německa a konečně chvála na tuto motorku, ..těšim se na jaroooo zatim sem najel 200km a přišla zima