renocar_unor

BMW R 1200 GS Adventure (2006)

Vlastník GODZILAK
Vloženo 14.8.2017
Aktualizováno 16.12.2021

Vyzkoušet se má všechno a k tomu dobrému se má vrátit.Tak sem se vrátil k BMW Adventure

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum BB (Vysoké Mýto - Měst

Yamaha XT1200Z Super Tenere: důvod neuveden

První dojmy - Na svoji velikost velmi agilní.výborné brzdy.oproti GS 1150 adventure velký posun v převodovce.Řazení je super. informace z board computeru jsou moc fajn. Daleko lepší palubovka a plexi.Více místa pro spolujezdce

Doplňky na motorce - 16.12.2021- instalace podvozku Wilbers od Ero moto. Akrapovič. Garmin zumo xt - včetně držáku Touratech.
kryty na válcích proti vodě(spodní i vrchní),kryt katalizátoru na hlavním stojanu,nosiče kufrů - vše grave.
jinak klasika - padáky,kryty válců,hot gripy,široký stupačky,rozšíření bočního stojanu(já sama),držák telefonu X GRIP od RAM mount,nějaký zasuvky 12V.

Již jednou jsem ADVENTURU od BMW měl a byl jsem spokojený.Takže toto je návrat.A do stejné vody nevstoupíš tak proto 1200 GSA.
Dvanáctka je promakanější v ovládání a za mě i hezčí než 1150 GSA :)

1.5.2019
Tak Advika mám asi rok a půl a zatím obrovská spokojenost. Minulý rok dokoupena navigace Navitel G550, kufry na míru od p.Slouky, obutí Metzeler Tourance (první generace,zatím najeto 6000 km bez známky opotřebení), brašny do padáku Marselus (fajn věc), lodní vak Ortlieb 89, zvýšení řídítek Marselus 3cm (to je asi maximum,délka plyn.lanka), plastový kryt předního světla BMW, nacvakávací tankruksak SWmotech.
Bohužel na začátku minulé sezóny odešel koncový převod kardanu - protočilo se ložisko na ose kola, tak jsem dal kompletně nový ( krásná cenovka), který má už výpustný šroub.
Servis provedl Cyrilmoto (velká spokojenost ) a Tomek udělal i kompletní revizi a seřízení celé moto.
Jinak jsem byl v BMW Renocar Brno na svolávačce - dostal jsem ocelový unašeč zadního kola a nové čerpadlo v nádrži ( a skoukl jsem Révajovu 1150 adventuru, měl ji na servisu )

jawasy
jawasy napsal 10.02.19 v 09:00

Nádherný stroj - no já zůstávám věrný značce

GODZILAK
GODZILAK napsal 06.09.17 v 05:35

Dík za komenty .Romby v adventůře sem se našel.ale teď budu kupovat goretexový fusakle.po tomhle výkendu - 440 km v totálním lijáku.

Bonsai650
Bonsai650 napsal 21.08.17 v 16:34 10b.

ROMBY
ROMBY napsal 21.08.17 v 14:42 10b.

Dobrá Adventabilní Brambora ! Uvidíme,jaký ponožky si navlíkneš příště !!!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 16.08.17 v 20:56 10b.