renocar_unor

Vloženo 9.8.2017
Aktualizováno 4.11.2017

presadol som z VT750C a ku podivu neni az tak tazka ako som si myslel ze bude

Kawasaki VN 1700 Voyager: velmi tazka

První dojmy - silna, silna, nervozna, neskrotna (uz ju krotim), pekna , velka , mohutna

Motorku bych doporučil pro - pre vsetkych

Doplňky na motorce - opierka vodica, opierka spolujazca, stit, kufre, deflektory, padaky,

po 10 rocnej pauze som si kupil VT750C a myslel som si ze mi bude stale dobra cca 2 roky a neskor presadnem na nieco vacsie. no po necelych 2 emsiacoch na Shadovici, som stale viac a viac pocitoval nedostatok vykonu. Vaha a agilita je super, vzhlad tak isto ale vykon tam proste nieje. Najviac sa to preukazovalo pri predbiehani autobusu v rychlosti 90km/h.

tak som sa rozhodol ze si kupim nieco vazcie, vyberal som VTX1300 a potom som sa dostal k videu ktore ma presvedcilo. 15 min video hovorilo o tom ako je VTX1300 super, dobra , pekna, spolahliva, vyvazena, ako sa dobre riadi a pod. ale na konci chalanicko zahlasil ze by si ju aj tak nikdy nekupil! pretoze je VTX1800 ktore je rovnako dobra ale rychlejsia a silnejsia.

Mam za sebou prvu sezonu a mozem konstatovat ze som z Hondickou uplne spokojny, ani kvapka oleja mi nezozrala, startuje na brnk, motor taha uplne plynulo ziadne znamky skakania ako niektori popisovali. Je pravda ze ja sa k nej spravam velmi ohladuplne.
spotreba je 5,2L/100km , pri rychlosti od 90-110km/h

Gajduso
Gajduso napsal 10.08.17 v 16:01

dakujem vam vsetkym , prave sa s nou zoznamujem, bud tyzden si idem po nove origo vyfuky, chcem ju dat do povodneho stavu tak ako zisla z pasu. ladaky su fajn tie som kupil s motorkou ale ja chcem mat original laufy. motorka je uplne ako nova, dokonca naradie co som nasiel dole pod baterkou nebolo este nikdy pouzite, dokonca mam pocit ze ani vybrate z toho obalu.
este potrebujem zohnat lambda sondu aby som mal vyfuky uplne funkcne a pustim sa do dalsich prerabok. neviete kde by som zohnal novu lambda sondu za rozumny peniaz?

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 10.08.17 v 11:08 10b.

Parádní Hondice gratulejšn.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 10.08.17 v 04:49 10b.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 09.08.17 v 21:19 10b.

gratulace ke koupi a hodně šťastných km ať slouží do roztrhání gum

žižala.
žižala. napsal 09.08.17 v 19:15 10b.

Supr stroj.