renocar_unor

Triumph Tiger 800 XR (2014)

Vlastník Avess
Vloženo 9.8.2017
Aktualizováno 22.2.2018

Stale jeste lehka, obratna, ale uz hodne svizna motorka na ruznorode pouziti. Na silnici velmi rychla, mirneho terenu se take nezalekne, delsi cestovani zvladne bez funeni i s batuzkem.

BMW F 800 GS: důvod neuveden

První dojmy - Prvni dojmy neutralni. Oproti Versysu 650 jsem cekal vyssi narust vykonu a co jsem necekal citelne horsi podvozek. Naopak pozitivni dojmy jsou z delsich jizd - pohodli, ochrana pred vetrem.

Doplňky na motorce - Vyhyrivane gripy, ochrana rukou, LED mlhovky, vyssi plexi, kufr.

Piska to. Podvozek je pro me nejvetsi zklamani. Od motorky teto kategorie bych cekal vic. Kawasaki Versys s temer polovicni cenovkou mi sednul lepe. Hodne hreje coz v horkych dnech rozhodne neprida, ale naopak v chladnejsich spolu s dobrou ochranou pred vetrem a vybavou v podobe vyhrivanych rukojeti k nezaplaceni. Sedlo je hodne pohodlne a hlavne nizko, takze dostanou na zem i mensi jezdci. Zatim jsme v obdobi poznavani, takze se uvidi jak dlouho spolu vydrzime :)

petrxj
petrxj napsal 13.01.18 v 23:26 10b.

Ta černá romu sluší a upřímně mi tento motocykl vyhovuje a co teď těším a na tvé moto se mi moc líbí jsou ty přídavné světla tak se měj a na jaře třeba někdy na viděnou

Racing.angel
Racing.angel napsal 13.09.17 v 15:55 10b.

Bonsai650
Bonsai650 napsal 16.08.17 v 09:00 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 10.08.17 v 18:28 10b.

Měl jsem tu možnost ho otestovat ...
Přesně jak píšeš odradil mě pískající motor a prkenný podvozek
Přeju hooodně pohodových km

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.08.17 v 22:47 10b.