renocar_unor

Suzuki XF 650 Freewind (2002)

Vlastník Baka_126
Vloženo 7.8.2017
Aktualizováno 7.8.2017

Zánovní motorka, která drží a jede jako drak.

První dojmy - První dojmy byly dokonalé. Okamžitě sedla do ruky. Radost na ní jet. Sice je vyšší, ale skvěle ovladatelná. Byla koupena se všemi možnými doplňky, které se víceméně hodí. Třeba padací rám již byl párkrát vyzkoušen a je supr.

V porovnání s jiným cestovními endury je nižší. Třeba BMW GS 650 bylo příliš vysoké.

Motorka má typický zvuk jednoválce, což se nemusí každému líbit. Já jsem si na něj také chvíli zvykala. Motor táhne krásně odspodu, ale při nízkých otáčkách dokáže řádně zakopat.

Jízda v terénu je dobrá, ale jen tak po polních cestách. Mám moc nízký přední blatník a případné kamínky ho dokážou pěkně poškrabat (naštěstí jen zespod). Jízda po silnici dokonalá. Když si na ní stoupnete v koloně aut, tak vidíte úplně vše a úplně všude a máte tak dokonalý přehled o situaci před vámi (co si můžete dovolit).

MotodědekTonda
MotodědekTonda napsal 18.10.17 v 11:15

Krásná motorka a hlavně , že je to vzducháč fandím vzducháčům . Proto jsem si ji nyní pořídil r.v. 2001 je to dovoz z německa . No a nyní při dovozový technicky nastali problémy a to takové , že nevědí co tam napsat . Ž e prý 2001 určitě není v databázi a že prý to bude muset jít přes nějakou dekru a tím další výdaje . Máte s ročníkem 2001 s přihlášením nějaké zkušenosti? Děkuji můžete napsat S.Z. Dávám plných 10 bodů

Více na: http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=113757