renocar_unor

Moto Guzzi V7 Racer (2011)

Vlastník Vlasta13
Vloženo 7.8.2017
Aktualizováno 23.7.2018

Prostě další Italka v garáži...

První dojmy - První dojem byl pozitivní. Bylo to úplně něco jiného, než jsem doposud jezdil, ale stejně mi vyčarovala rohlík na obličeji. - TO CHCI.

Motorku bych doporučil pro - Těžko říci..teď už pro mě :)

Doplňky na motorce - Výfuky Arrow, svody, sedlo (upraveno od čalounictví Koníř), zkrácen celý zadek, zadní světlo, blinkry, přední světlo + uchycení, uchycení budíků, přední blatník a trochu lakování...

Guzzi jsem koupil s jasným záměrem..a to byl ten ji upravit do podoby BAAK Moto. Nakonec jsem si šel vlastní cestou a motorku jsem začal upravovat dle sebe. Ono se toho upřímně moc měnit nedá, ale originál se mi prostě moc nelíbil (příliš plastu), takže motorka teď vypadá, jak vypadá a ještě jí pár úprav čeká (celý airbox pryč, a lak), ale jinak zůstane jak je teď. Trošku mě postupem času mrzí, že je to moderní motorka co si na retro hraje, ale zase je to méně starostí. Co se motorky týče tak: motor je dostačující na normální jízdu..člověk si užije cestu a není ve stresu, ale chápu, že pro většinu lidi je 50 koní prostě málo :), spojka řadí jak má, brzdy nutno používat obě, podvozek funguje skvěle, spolujezdce nevozím, spotřeba je asi kolem 5,5 - 6l (neřeším), servis potřebuje, jako každá motorka, ale pravda je, že se zde projevuje ITAL FAKTOR nejvíce, co se kdy projevoval...tahle Italská elektronika nemá ráda vodu :)

Ale co prostě mě baví..

freePV
freePV napsal 17.02.21 v 14:37 10b.

Ahoj. Prosim te, jak jsi snizil predni svetlo a budiky? Pokud se dobre divam, tak svetlo i budiky jsou puvodni, stejne tak riditka, mozna mi prijde ze je jiny uchyceni predniho svetla. Kazdopadne jak je to vyskove, tak je to perfektni, ale nevim jak se ti to povedlo :D Mam III racera a tohle je prense uprava predku, kterou chci udelat, ale nechce se mi kvuli tomu menit bryle, budiky atd. a u tebe to vypada, ze jsi v zasade pouzil stavajici, jen snizil pozici svetla po vidlicich dolu a nejak, nevim jak, i upevnil budiky niz. Diky za radu!

Gello
Gello napsal 19.03.18 v 21:19 10b.

Twl Vlastičkoooo, máš to parádnííííí !!!

Drtikol82
Drtikol82 napsal 03.03.18 v 08:57 10b.

Tahle mašina nemá chybu,jasných 10b kámo

dzarmil
dzarmil napsal 14.09.17 v 18:56 10b.

Je pravda,že tady na tej GUZZInce se toho moc upravovat nedá..,ale Tobě se to asi povedlo .Přeju radost a potěšení z jízdy .

sedlson
sedlson napsal 08.08.17 v 13:59 10b.

Moc pěkné, decentní a funkční, BAAK je dobrá inspirace, mám od nich držák RZ.