Benelli TNT 125 (2017)

Aktualizováno 9.4.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

KTMduke39
KTMduke39 napsal 17.11.21 v 17:12 10b.

Ahoj, chtěl bych se zeptat, co všechno je potřeba na odpojení cbs. Zda je to pouze něco elektronického, nebo je potřeba měnit celé hadičky a tak. Budu si teď benellku TNT kupovat a cbs tam opravdu nechci. Díky za odpověď

p1.stastny
p1.stastny napsal 07.06.21 v 18:34 10b.

Ahoj,

kvituju tenhle tvůj stroj. Chtěl bych si jej taky obstarat. Chtěl jsem se zeptat, zda i po čase nelituješ, že jsi nešel třeba do Hondy MSX. Je sice méně pěkná a dražší, ale zase životnost motoru a dostupnost dílů na tom bude asi líp. Díky za případnou odpověď odpověď a přeju hodně hezkejch kiláků!

Jacob82
Jacob82 napsal 18.05.20 v 14:23

Mercurio, rádo se stalo! Díky za super setkání a "výměnu bajků" na zkoušku. Přeju hodně šťastnějch kiláků a jestli jí taky koupíte, tak určitě někdy společně vyjedem

Mercurio
Mercurio napsal 18.05.20 v 11:51 10b.

Dal bych klidně 10x10bodů za všechny vyčerpávající informace,kterými jste mne zásobil. Děkuji.

Krtecany
Krtecany napsal 02.10.19 v 13:52

Ahoj, taky jsem zajížděl podle manuálu.

Jacob82
Jacob82 napsal 19.08.19 v 14:58

Ahoj Pepinno77, díky za nároz. Že je to blbost jsem taky zjistil Když jsem jí kupoval, tak na ní prodejci ani dovozce neměli manuál a prodejce mi to jen při koupi řekl jako jeho vlastní názor (který ale asi následně změnil). Později (po dodání už. manuálu na konci léta 17) jsem ale zjistil, že je povinné ji zajíždět (kapitola 5-3). Nakonec se mi to málem vymstilo, když jsem reklamoval závadu motoru, která mohla ale nemusela být z důvodu nedostatečného zajíždění, nastala totiž kolem 4´500km. U čínských motorek tento "starý zvyk" patrně stále ještě má nějaký efekt. Jinak pro úplnost zajíždět nové motorky např. zn. Honda už smysl nemá (viz. Busting The Engine Break In Myth od MC Garage na YT). Ať Ti to jezdí, a třeba se někdy potkáme..

Pepinno77
Pepinno77 napsal 12.08.19 v 17:56 5b.

Tak tato recenze sedí a nesedí...
Něco ano, něco je blbost - Benelku mám, a vím o čem mluvím! Dusit novou moto na doraz už po 200km je kokotina a ještě s požehnáním prodejce. Větší blbost jsem neslyšel...

Krtecany
Krtecany napsal 14.09.18 v 13:41 10b.

recenze sedí jak hýždě na hrnec :D ještě bych přidal, že po 250km dobrého zaběhnutí rapidně zvýší výkon. Je to mazlík :)

stepas
stepas napsal 09.09.18 v 12:38 10b.

Topovka

Matess727x
Matess727x napsal 28.12.17 v 00:16 10b.

V té bílé je snad nejhezčí. Moc se mi na ní nelíbí ta patka místo zadního blatníku. A pak taky asi problematické přidělání nosiče. Mám Hondu MSX 125 (podobný prdítko), ale tam je větší možnost doplňku,...včetně nosiče který jsem pořídil. Jinak jsou mi tyhle mini bike hodně sympatický. Chtěl jsem něco malýho, ale ne skůtra. Když jsem kupoval MSX, tak jsem o TNT nevěděl,...ale kdybych věděl, asi bych do ní také šel. Chtěl bych jí vidět někde na živo,...popřípadě porovnat s MSX. Bude to ale asi dost podobné co se jízdy a legrace na ní týče.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 08.08.17 v 00:16 10b.

pajapaja
pajapaja napsal 07.08.17 v 01:21 6b.

Držím palec ať drží a piš zkušenosti